Sam Asghari, Britney Spears ve Donatella Versace’nin Yeniden Birleşmesini Hatırladı


Hata…Britney Spears ve Donatella Versace yeniden birlikteyiz!

Hafta sonu boyunca, pop müzik süperstarı ve dünyaca ünlü moda tasarımcısı Britney’nin nişanlısıyla yeniden bir araya geldiğinde hayranlar heyecanla dolup taşıyordu. Sam Asgari. Onların grup fotoğrafı sosyal medyada bazı takipçiler, düğün planlamasının tüm hızıyla devam edebileceğini ve Donatella’nın Britney’nin elbisesi üzerinde çalışabileceğini tahmin etti.

30. Yıllık Oscar Pazarını kutlarken Elton John AIDS Vakfı Akademi Ödülleri 28 Mart’taki Partiyi İzleme, Sam onların güçlü dostlukları hakkında bazı bilgiler paylaştı.

“Donatella harika bir insan,” diye özel olarak E ile paylaştı! Haberler’ Günlük Pop. “Ona duyduğumuz sevgi çok gerçek. O sadece bir ikon.”

Bu özel toplantıya gelince, Sam, Donatella’nın 15 yıldan fazla bir süre öncesine ait, tasarımcı ve Britney’nin İtalya’daki anılarını içeren bir albüm getirdiğini söyledi. Sam beklenmedik anı “görmek çok gerçek ve güzel” olarak nitelendirdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325000/sam-asghari-shares-new-details-behind-britney-spears-and-donatella-versace-s-surprise-reunion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın