Sam Asghari, Britney Spears ile Evli Hayata ‘Gerçeküstü’ ve Bir ‘masal’ Diyor – Hollywood Life


Sam Asghari ve Britney Spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tinseltown/Shutterstock

Britney Spears ve Sam Asgari yıldızlarla dolu 9 Haziran düğünlerini takip eden haftalarda sevinçlerini gizlemiyorlar! 28 yaşındaki Sam anlattı GMA yeni bir klipte uzun zamandır birlikte olan çiftin sonunda “masallarını” elde ettiğini söyledi. “Şimdi bu şeyi giymeliyim!” dedi nikah yüzüğünü gösterirken. Bu jest, 29 Haziran’da yayınlanacak tam bir röportajdan önce, evliliğin nasıl olduğuyla ilgili bir soruya yanıt olarak geldi. “Ağır, bu yüzden onunla antrenman yapıyorum,” diye ekledi gözle görülür bir şekilde heyecanlanan Sam, yumruğunu pompalarken ağırlığını göstermek için.

İranlı Amerikalı aktör ve model, evlenmek için uzun süre beklediklerini belirtirken Britney’nin 13 yıllık kısıtlayıcı konservatörlüğüne hafifçe atıfta bulundu. GMA muhabirine “Biliyorsun, bu gerçeküstü dostum” dedi. Will Reeve. “Bir dakika oldu. Bizim için çok geç kalınmıştı. Ve biz bu şeyin bir peri masalı olduğunu hayal ettik ve öyle oldu.”

Britney ve Sam, Eylül 2021’de Sam’in uzun zamandır aşkına çarpıcı, parlak kesim tek taş pırlanta yüzük hediye etmesiyle nişanlandı. Romantik nişan, 12 Kasım 2021’de konservatuarlığının resmi bitiminden sadece iki ay önce geldi. Britney ve Sam, 11 Nisan’da Instagram üzerinden sevinçle hamile olduklarını duyurdular. Ancak “Toksik” şarkıcı ve sevgilisi, düşük yaptığını duyurdu. 14 Mayıs.

Britney Spears ve Sam Asghari
Britney Spears ve Sam Asghari 22 Temmuz 2019’da Los Angeles’ta ‘Once Upon a Time in Hollywood’ galasında. (Tinseltown/Shutterstock)

Sam ve Britney, California’daki Thousand Oaks’taki eski malikanesinde sürpriz bir düğün için planlarını ileri sürdüler. Ama dram eski kocası çıkınca yeniden ortaya çıktı. Jason Alexander mülke girdi ve tutuklanmadan önce töreni bozmaya çalıştı. Çiftin rüya gibi bir düğün yapmasını engellemiş gibi görünmüyordu ve Britney o zamandan beri California, ritzy Calabasas’ta 12 bin metrekarelik, 12 milyon dolarlık çarpıcı bir malikane satın aldı. Mülk eski kocanın yanında oturuyor Kevin Federlineiki genç oğlunun yaşadığı ev.

Çifte yakın bir kaynak ÖZEL olarak açıkladı HollywoodYaşam Britney, Sam’le peri masalı hayatını inşa etmek için özel bir şey arıyordu. Kaynak, Haziran başında HL’ye verdiği demeçte, “Bu yeni ev yalnızca çocuklarına daha yakın olmakla kalmıyor, aynı zamanda ona ve Sam’e yeni bir başlangıç, tabiri caizse yeni bir başlangıç ​​sunuyor” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/sam-asghari-married-life-britney-spears-surreal-fairytale/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir