Salma Hayek’in Son Kırmızı Halı Görünümü Tam Bir Külkedisi Anı


Arınma.

salma hayek galasında kendi modern Külkedisi anını yaşadı. Çizmeli Kedi: Son Dilek 13 Aralık’ta New York City’deki Lincoln Center’da. Aktris, Alexander McQueen imzalı parlak, buz mavisi bir balo elbisesiyle kırmızı halıda süzülüyordu. Göz kamaştırıcı elbise, hafif pileli tam bir eteğe ve kristaller, boncuklar ve payetler ile damlayan ve uyumlu şeffaf kap kolları içeren şeffaf bir büstiyer korsajdan oluşuyordu. (Altında cam terlikler olup olmadığına dair bir haber yok).

Prenses görünümünü tamamlamak için Salma, ışıltılı soluk mavi bir ifade yüzüğü ekledi. Cazibesi için, Frida star koyu renk buklelerini aşağı indirmişti, dalgalıydı ve ortadan ikiye ayırmıştı ve buğulu bir göz ve koyu pembe bir dudak çizmişti.

21 Aralık’ta vizyona girecek olan yeni animasyon filmde Salma, Puss’un dişi muadili ve aşk ilgisi olan sokak meraklısı Tuxedo kedisi Kitty Softpaws karakterini seslendiriyor. Antonio Banderas.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358351/salma-hayek-s-latest-red-carpet-look-is-a-total-cinderella-fashion-moment?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir