Salma Hayek’in Kızı Valentina Oscar’da Annesinin 1997 Elbisesini Yeniden Giydi


salma hayekmodaya olan gözünün modası asla geçmez.

2023 Oscarları sırasında, Çizmeli Kedi: Son Dilek yıldız kızını davet etti Valentina Paloma Pinault Hollywood’un en büyük gecesinin ışıltısını ve cazibesini yaşamak için.

Ve çift, 12 Mart’ta uyumlu kırmızı görünümleriyle mükemmel bir eşleşme olduğunu kanıtlarken, Salma’nın stilisti az önce Valentina’nın görünümü hakkında bir moda bombası attı.

“Valentina için bu güzel Isaac Mizrahi elbisesini Salma’nın arşivinden çıkardık.” Rebecca Corbin-Murray üzerine yazdı instagram 14 Mart. “Salma’nın 1997’de ilk olarak ne zaman giydiğini görmek için kaydırın.”

Bakın, aktris straplez elbiseyi ilk kez 25 yıldan uzun bir süre önce Revlon/UCLA Kadın Kanseri Araştırma Programına fayda sağlayan bir yardım etkinliği olan Ateş ve Buz Balosu için giydi.

Eğlenceli moda gerçeği, bu anne-kız ikilisinin kırmızı halı görünümünü daha da unutulmaz kılıyor. Yeni başlayanlar için, bu ikili en son 2021’de Marvel stüdyosunun galasında kırmızı halı için poz vermişti. Ebediler.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368056/how-salma-hayek-s-daughter-valentina-turned-her-mom-s-1997-dress-into-a-2023-oscars-red-carpet-moment?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir