Salma Hayek’in ‘Glamour’ Kapağındaki Dekolteli Elbisesi: Fotoğraflar – Hollywood Life


salma hayek


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Lauren Dukoff

Başka bir gün, başka bir dergi kapağı için salma hayekŞubat kapağına kim ulaştı? Cazibe dergi. 56 yaşındaki, pullu bir kukuleta yaka numarasından seksi siyah kesikli fraka kadar bir ton çarpıcı elbiseyle kapak çekimini öldürdü.

salma hayek
Glamour dergisi için Salma Hayek. (Lauren Dukoff)

Çekimden bir kapakta Salma, daracık siyah, truvakar kollu Saint Laurent elbisesini salladı. Elbise, bol dekolteyi ortaya çıkaran inanılmaz derecede derin bir V yakaya sahipti. Sanki elbise daha seksi olamazmış gibi, elbisenin ön tarafında açık bir kesik vardı, tonlu karın kaslarını ve ince belini gösteriyordu. Görünümü bir çift Versace pompa ve bir çift sarkan, zümrüt yeşili küpe dahil Boucheron mücevherleriyle aksesuar haline getirdi.

salma hayek
Glamour dergisi için Salma Hayek. (Lauren Dukoff)
salma hayek
Glamour dergisi için Salma Hayek. (Lauren Dukoff)

Başka bir kapakta Salma, dekolteli, kukuleta yakalı, spagetti askılı pembe pullu Gucci elbisesini sallarken resmedildi. Payet maksi, korsajda hımbıldı ve arkasında uzun şeffaf beyaz tül kuyruğu olan bedene oturan bir eteği vardı. Bir Boucheron yüzüğü ve kıvırcık bir kabarıklık ile aksesuarlandı.

Belki de çekimdeki en sevdiğimiz fotoğraf Salma’nın siyah kadife Saint Laurent elbisesiydi. Uzun kollu sabahlık elbisesinin göbek deliğine kadar uzanan bir V yakası vardı ve altına beyaz bir sütyen giymişti. Eteğin yan tarafında, uzun, tonlu, çıplak bacaklarını sergileyen kalça hizasında bir yırtmaç vardı ve iğnelerini bir çift metalik gümüş platform Giuseppe Zanotti topuklu ayakkabıyla vurguladı. Salma’nın eskitilmiş şeffaf pembe Gabriela Hearst elbisesinden derin ten rengi fırfırlı Gucci mini elbisesine kadar, Salma’nın kıyafetleri çekim boyunca hayal kırıklığına uğratmadı.

salma hayek
Glamour dergisi için Salma Hayek. (Lauren Dukoff)

Salma’nın Cazibe kapağı, bu hafta yayınladığı ikinci dergi kapağıydı. GQ Heyecanı da yeni çıktı. Kapak için Salma, Paumé’den uzun kollu siyah bir Vivienne Westwood giydi ve büyük göğüs dekoltesini gösteren dökümlü bir yaka, saten siyah Trashy Lingerie korse ve bir çift eski Beladora küpe ile stilize edildi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/salma-hayek-plunging-cutout-dress-glamour-cover-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir