Salma Hayek ve Kızı Valentina Vanity Fair 2023 Oscar Partisinde – Hollywood Life


Salma Hayek ve Kızı Valentina Vanity Fair 2023 Oscar Partisinde – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

salma hayek kızıyla kırmızı halıda yürürken parıldadı Valentina Paloma Pinault 12 Mart Pazar günü Vanity Fair Oscar Partisi’nde. 56 yaşındaki aktris ve 15 yaşındaki kızı, 95. Yıllık Akademi Ödülleri için geldiklerinde yeni kıyafetlerine bürünürken büyüleyici görünüyorlardı. Anne ve kızı ikilisi, büyük etkinliğe birlikte katılacakları için heyecanlı görünüyordu.

Salma Hayek ve Kızı Valentina Vanity Fair 2023 Oscar Partisinde – Hollywood Life
Salma, kızıyla poz verirken gururlu bir anne gibi görünüyordu. (Mat Baron/BEI/Shutterstock)

Salma, ince bir bacak yırtmaçlı, ışıltılı gümüş bir elbise içinde parıldadı. Dalgalı elbisenin üst kısmında biraz siyah dantel vardı ve kızının yanında poz verirken yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. Ayrıca etkinlik için bazı büyük gümüş yüzüklerle aksesuar verdi. Valentina straplez pembe, dökümlü bir elbiseyi salladı ve annesiyle poz verirken gümüş bir çanta tuttu. Sarı saçlarının yanı sıra, genç annesine çok benziyordu!

Anne-kız ikilisi, ana etkinliğe gelirken giydikleri birbiriyle uyumlu kırmızı kıyafetleri değiştirmişti. Vanity Fair Oscar Partisi için giydiği elbiseye benzer şekilde, Frida aktris, eteğinde bol pul bulunan, ışıltılı, omuzsuz kırmızı bir elbiseyi salladı. Valentina, ana etkinlik için de straplez kırmızı bir elbise giydi. Salma da kısa bir paylaşım yapmıştı. klips kırmızı halıda onun üzerinde yürürken instagram elbisenin sarkan payetlerine atıfta bulunan “Swish swish swish” yazısı ile.

Salma Hayek ve Kızı Valentina Vanity Fair 2023 Oscar Partisinde – Hollywood Life
Salma ve Valentina, Akademi Ödülleri için geldiklerinde kırmızı kıyafetlerle eşleştiler. (ABC)

Valentina, Salma’nın kocasından olan tek kızıdır. François-Henri Pinault, ama aynı zamanda önceki ilişkilerinden diğer üç çocuğunun üvey annesidir. Valentina, çok çeşitli büyük etkinlikler için sık sık annesine katıldı ve çiftin çok özel bir bağı olduğu açık. Şubat ayında Salma, Valentina ve üvey kızını getirdi. Mathilde, 22, Milano Moda Haftası’nın bir parçası olarak Gucci defilesine katıldı ve üç hanımefendi kızlarla bir gün geçirirken çok eğlenmiş gibi görünüyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/salma-hayek-daughter-vanity-fair-oscar-party-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir