Salma Hayek ve kızı Valentina, 2023 Oscar’larında Mükemmel Uyum Sağlıyor


Bu anne-kız ikilisi için tamamen kızarıyoruz.

2023 Oscarları 12 Mart’ta başlamadan önce, salma hayek, 56, kırmızı halıya çok özel bir konukla çıktı. bu Çizmeli Kedi: Son Dilek yıldız kızını davet etmeyi seçti Valentina Paloma Pinault15, yılın en büyük ödül töreni için artı biri olarak.

Çift, Dolby Theatre’da uyumlu kırmızı görünümler giyerek mükemmel bir eşleşme olduğunu kanıtladı. (Daha fazla A-list varış görmek için buraya tıklayın.)

Salma, tarafından tasarlanan ışıltılı bir Gucci elbiseyi tercih etti. Rebecca Corbin-Murray kızı kocasıyla birlikteyken François-Henri Pinault alt kısmı tül olan straplez kırmızı bir elbise seçtim.

Efsane oyuncu, filmiyle seyirci karşısına çıktı. Çizmeli Kedi: Son Dilek En İyi Uzun Metrajlı Animasyon Filmi dalında aday gösterildi. En sonunda, Guillermo del Toro’nun Pinokyo’su şovun gecenin ilk ödüllerinden birinde kupayı evine götürdü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367630/salma-hayek-and-daughter-valentina-are-the-perfect-match-in-coordinating-oscars-2023-red-carpet-looks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir