Salma Hayek, Milyarder Kocasıyla Yelkenli Üzerinde Mor Bikini Sallıyor – Hollywood Life


salma hayek


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ross Hodgson/Shutterstock

salma hayek kesinlikle muhteşem bikini vücudunu sergilemeye hevesli ve biz her zaman bunun için buradayız! bu Patron gibi Aktris salı günü Instagram’da baharatlı, cimri, uçuk mor bir bikiniyi sallarken, kollarını kendisinin ve ailesinin yelkenlisinin masasında dans ettirerek üç fotoğraf paylaştı.

56 yaşındaki kocasına katıldı François-Henri Pinault59 yaşında, ilk fotoğrafının yan tarafında resmedilen kişi. Aktris, kendisinin ve milyarder kocasının güneşte sırılsıklam tatilini kutlamak için fotoğraflarına “#dansingontables” ve “#yelkenli” hashtagleriyle uygun bir şekilde başlık attı.

bu Gucci’nin Evi star, dans eden bir pozla kameraya dönerek, merceğe işaret ederek ve sol bacağını patlatarak tekne macerasının ek açılarını paylaştı. Salma, bu diğer açılardan da muhteşem görünüyordu, güneş ışığında bir yıldız gibi dururken arkadan daha fazla kıvrımını gösteriyordu.

Tekneyi sallamanın (en iyi şekilde) yanı sıra, Salma, Mayıs ayı için yaptığı çarpıcı kapak çekimi için büyük ilgi topladı. moda Birbirine benzeyen kızının fotoğraflarına da yer veren Meksika sevgililer günü14,

İçinde burada görebileceğiniz fotoğraflarhem anne hem de kızı eşleşen Gucci logo görünümlerine sahip oldular ve çekimin devamında, baskı ve çiçek karışımından oluşan, gündelik ama son derece şık görünen bir görünüm sergilediler.

Salma, “Giysiler için kavga ediyoruz çünkü dolabımdan her şeyi alıyor” dedi. “Küçüklüğünden beri kıyafetlerini seçmeme asla izin vermezdi ve bu her zaman hoşuma giderdi.” Valentina daha sonra tasarımcı etiketlerinde fazla heyecan bulmadığını da sözlerine ekledi.

“Gerçek şu ki, konu kıyafet olunca onunkini seviyorum ama genel olarak her zaman sevdiğim şeyleri giyerim. Markayı pek fark etmiyorum,” dedi genç. “Genel olarak vintage parçaları kombinlemeyi ve giymeyi de seviyorum.”

Valentina’nın modaya ilgi duyması, babasının Kering’e, yani bir tasarımcı ve lüks eşya üreticisine sahip olduğu düşünülürse, şaşırtıcı değil. Valentina, geçtiğimiz günlerde Paris Moda Haftası sırasında ailesiyle birlikte Balenciaga’daki Balenciaga defilesinde dokuzlar kadar giyinmişti. burada görebileceğiniz resimler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/salma-hayek-purple-bikini-sailboat-husband-photos/

Yorum yapın

SMM Panel