Salma Hayek ‘Magic Mike’ Devam Filmi Prömiyerinde File Elbise Giydi: Fotoğraf – Hollywood Life


Salma Hayek 'Magic Mike' Devam Filmi Prömiyerinde File Elbise Giydi: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Eric Charbonneau/Shutterstock

salma hayek göze çarpan bir moda anı için her zaman güvenilebilir. Ama South Beach’in galası için geldiğinde kendini bile aştı. Magic Mike’ın Son Dansı cesur bir takım giymek! bu Ebediler 56 yaşındaki yıldız, renkli çiçek aplikleriyle süslenmiş ve cimri bir çift bikini altı ve uyumlu sütyenle eşleştirilmiş, tamamen şeffaf file siyah elbisesini sallayarak geldi. Bir çocuk annesi saçını dramatik bir yüksek atkuyruğu yaptı ve yeşil bir el çantası, katmanlı kolyeler, platform topuklu ayakkabılar ve klasik halka küpelerle süsledi. Makyaj cazibesi nötr tonlarda mükemmeldi.

salma hayek
Salma Hayek, 25 Ocak 2023’te South Beach’teki “Magic Mike’s Last Dance” galasına geldi. (Eric Charbonneau/Shutterstock)

Salma, Aralık ayında rol hakkında konuştu. “Fiziksel olarak çok zorlayıcı” dedi ET zaten ünlü bir buharlı kucak dansı sahnesinin. Aman Tanrım. Sadece görmek için bekle. Karmaşık.” Ayrıca sette çalışmak için ortaya çıkmanın nasıl bir şey olduğunu komik bir şekilde anlattı. Maxandra Mendoza karakterinin çıkışına “Güçlü bir kadını oynuyorum” dedi. “Ofise girerken günümün nasıl geçtiğini biliyor musun? Öylece oturup yarı çıplak dans eden ve piruet yapan 12 adamı izlerdim. Ve onlara patronluk taslamalıyım.

İkonik kırmızı halı stili anlayışına gelince, 2015 röportajında ​​bunun nasıl “yeniden keşfedilebileceğinden” bahsetti. “Bence modanın eğlenceli yanı, kendi yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ve her gün kendinizi yeniden icat edebileceğiniz bir yer olması,” dedi. çekicilik İngiltere baskısı zamanında. Peki bunun ters tarafı nedir?

“Bence modanın kötü yanı, kendi kimliğinizin keşfi olmak yerine, diğer herkesi kopyalamaya çalışmanız ve bunun sağlıklı olmamasıdır” diye ekledi. “Tatmin edici değil.” Bir şeyleri “renkle” karıştırdığını söyledi.

“Renk eklemeyi seviyorum” dedi. “Siyah veya bej gibi birçok temel rengi kullanmayı ve ardından renkli bir aksesuar kullanmayı seviyorum. Harika bir eşarp gibi. bu bende var Alexander McQueen atkı Damien Hurst Toplamak. Onu giydiğimde, diğer kıyafetlerim gerçekten basit olsa da, sadece bir şey. Hatta rengarenk bir şapka ya da harika bir çift bot ve rengarenkse bir çanta.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/salma-hayek-fishnet-dress-magic-mike-sequel-premiere-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir