Salma Hayek BRIT Ödülleri’nde Siyah Deri Büstiyer Elbise Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Salma Hayek BRIT Ödülleri'nde Siyah Deri Büstiyer Elbise Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

salma hayek BRIT Ödülleri’ne geldiğinde siyah deri bir elbiseyle sansasyonel görünüyordu! 56 yaşındaki aktris, 11 Şubat Cumartesi günü etkinlikte poz verirken, üstte file detayları olan büstiyer tarzı bir elbise ve bir çift file taytı ortaya çıkaran asimetrik bir etek tercih etti. kameralara gülümserken pavé elmaslardan yapılmış, ayrıca dumanlı göz farı, kıvrık saçları ve parlayan cildi de gösteriyor!

Salma Hayek BRIT Ödülleri'nde Siyah Deri Büstiyer Elbise Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Salma Hayek (David Fisher/Shutterstock)

Daha yakından bakıldığında, görünümün etek bileşeninin aslında bir peplum stilinde motosiklet havası için yeniden tasarlanmış bir deri ceket olduğu anlaşılıyor. Son derece havalı bir kız gibi görünen, motorcu onaylı bir çift siyah deri platform botla görünümünü tamamladı. Onun kocası François-Henri Pinault halıda da onunla birlikteydi.

Meksika doğumlu yıldızın bu kadar iyi göründüğünü görmek şaşırtıcı değil, çünkü daha önce formda kalmak için çalıştığı, ancak geleneksel egzersizle çalışmadığı alay konusu olmuştu. “Egzersiz yapmaya vaktim yok, çalışıyorum… Günde 20 saat kadar çalıştım” dedi. İNSANLAR dergi Aralık 2020’de katı bir fitness rutini olup olmadığı hakkında. Terleme seansı için spor salonuna gitmek programında olmayabilir ama yapmak nasıl bu kadar fit göründüğüne dair bir sırrın var!

Dergiye verdiği demeçte, “Londra’da bana vücudumu gün boyu kasları harekete geçirecek şekilde nasıl tutacağımı öğreten bir kadınla çalışıyorum” dedi. Salma, “Yani dişlerinizi fırçaladığınızda bile kaslarınızı çalıştırıyorsunuz,” diye ekledi. Bunun ötesinde, aynı kadın tarafından öğretilen restoratif yoga hayranıdır. “Bana kaslarımı sıkmadan çalıştırmayı öğretti. Bunları gevşetip, kullanılması gereken kısımlara odaklanıyorsunuz ama asla gergin bir şekilde değil. Vücudunuzun farkındaysanız, sahip olabileceği etkiye şaşıracaksınız.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/salma-hayek-black-leather-bustie-dress-brit-awards-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir