Saint West’in Kim Kardashian’ın IG’sinde “İyi Çocuk” Mezmurunu Tanıtmasını İzleyin


Bu çocuklar spot ışığı neredeyse onlar kadar seviyorlar. Kuzey Batı.

Yakın zamanda Instagram Canlı oturum, kim Kardashian en küçük oğlunu almaya çalıştı Mezmur Batı onu selamlamak 319 milyon takipçi, ama vahşice kesildi. 3 yaşındaki çocuk kameraya tatlı tatlı “merhaba” derken, abisi Aziz Batı arabanın arka koltuğunun arkasından tırmandı, dilini çıkardı ve bağırdı, “Merhaba tuhaflar, eğer bunu izliyorsanız, sizden nefret ediyorum.”

Şok olan 41 yaşındaki anne, 7 yaşındaki çocuğun arkasından konuşmasını durdurmaya çalıştı ve ona küçük çocuk üzerinde kötü bir etkisi olduğunu söyledi. “Hey kes şunu” dedi. “Bak ona ne öğretiyorsun.”

Saint daha sonra Mezmur’a sarılarak ve kameraya tekrar tekrar “Bu iyi bir çocuk” diyerek ortalığı neşeyle yumuşatmaya çalıştı.

Kim, Saint ve Psalm’ı paylaşıyor—kızları North, 9 ve Şikago Batı4—eski ile Kanye Batı. SKIMS kurucusu, yaklaşık yedi yıllık evlilikten sonra Şubat 2021’de “Flashing Lights” rapçisinden boşanma davası açtı ve ikisi dört çocuğuna birlikte ebeveynlik yapmaya devam ediyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335307/watch-saint-west-introduce-good-boy-psalm-west-while-crashing-kim-kardashian-s-instagram-live?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel