Sailor Brinkley Cook’un Sarı Bikinisi: Fotoğraflar – Hollywood Life


denizci brinkley aşçı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: VAEM / BACKGRID

Denizci Brinkley Aşçı her zaman bir çeşit seksi bikini sallıyor ve son Instagram gönderisinde tam olarak bunu yaptı. 24 yaşındaki oyuncu, parlak sarı bikinisiyle pergolaya karşı poz verirken iki parçalı fotoğraflarından oluşan bir slayt gösterisi yayınladı.

Denizci, dalgalı bir yakaya sahip, balenli, boyundan askılı bir üst içeren bir FISCH bikiniyi salladı. Üst kısmı, uzun, tonlu bacaklarını tam olarak ortaya koyan uyumlu yüksek tabanlı altlarla şekillendirdi. Sailor’ın inanılmaz derecede sıkı karın kasları ve ince beli, fotoğraflardaki gösterinin yıldızlarıydı ve her türlü çekicilikten vazgeçti.

Sailor makyaj yapmamayı tercih etti ve sarı saçlarını sırılsıklam ederken, bir çift büyük altın halka küpesi çarpıcı, doğal görünümünü tamamladı.

Sailor son zamanlarda bir sürü mayo fotoğrafı yayınladı ve geçen gün Hırvatistan gezisinden fotoğraflar paylaştı. Bir fotoğrafta, Sailor siyah bir bikini giyerken kristal berraklığında okyanusta yüzüyordu. Üçgen üst kısım bol dekolteyi ortaya çıkarırken, eşleşen alt kısımların yanlarında süper ince kayışlar vardı.

Sarı saçlarını dalgalı dalgalarla kumsalda bir ağaca karşı poz verirken aynı bikiniyi başka bir gönderide salladı. Bu takımdan başka, Avrupa tatilinde bir benzerini salladı. Bu sefer, pastel pembe ve sarı çizgili bir kova şapka ile renkli meyvelerle kaplı alçak siyah altları olan düz siyah üçgen bir üst salladı.

Gezisinden en sevdiğimiz mayolarımızdan bir diğeri de beyaz ve ten rengi puantiyeli bikinisiydi. İki parçalı, ortasında bir düğüm bulunan küçük bir askısız bandeau üst kısmı, alt kısımlarında yan ipler ve üst ön ve üst arkada kesilmiş küçük bir fırfır süslemesi vardı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/sailor-brinkley-cook-yellow-bikini-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir