SAG Ödüllerine Katılan En İyi Giyinen Yıldızlar


Kırmızı halı modası denilince, SAG Ödülleri misafirler çantada var.

Ne de olsa yıllık tören, Screen Actors Guild üyelerini ışıltılı ve gösterişli bir gece için bir araya getiriyor. Bunun genellikle uzun süredir arkadaşlar, eski rol arkadaşları ve hatta birkaç eski sevgili için tek bir çatı altında bir araya gelip film ve televizyondaki en iyi performansları kutlamak için bir fırsat olduğunu gören yıldızlar, etkinliğe her zaman etkilemek için gelirler.

Yıllar geçtikçe, ödül töreni, Jennifer aniston, Halle Berry, Emma Stone, Margot Robbie Ve Amy Adams. Aslında, geçen yılın kırmızı halısı pratik olarak bir tasarımcı moda podyumuydu. selena Gomez, Lady Gaga Ve Vanessa Hudgens tüm hizmet veren lüks görünüyor.

Yaklaşan 2023 SAG Ödülleri ile daha dramatik elbiselerin ve ışıltılı mücevherlerin yolda olduğuna bahse girebilirsiniz. (Davetli listesini merak mı ettiniz? Tüm adaylara buradan göz atın.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365624/selena-gomez-lady-gaga-and-more-best-dressed-stars-to-ever-hit-the-sag-awards-red-carpet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir