Sadie Sink Payet ve Tüylü Elbiseyle ‘The Whale’ Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Sadie Sink Payet ve Tüylü Elbiseyle 'The Whale' Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

yabancı şeyler yıldız Sadie Lavabo 4 Eylül Pazar günü Venedik Film Festivali’nde kırmızı halıyı devraldı. 20 yaşındaki oyuncu/model, filminin galası için muhteşem bir frak sallarken İtalyan kasabasının şerefineydi. Balinayanında başrol oynadığı Brendan Fraser ünlü yönetmenin ekrana getirdiği psikolojik dram için Darren Aronofsky.

Sadie Sink Payet ve Tüylü Elbiseyle 'The Whale' Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Sadie Sink 2022’de Venedik Film Festivali’ne geliyor. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Sadie, cüretkar bir kesime sahip, dekolteli straplez elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Elbisenin alt yarısı, topluluğa eterik bir his katan tüylerle süslendi. Kendine özgü zencefil kilitleri uzun ve gevşek bırakıldığında, genç Hollywood yıldızı her santim kapak kızı gibi görünüyordu.

İzleyicileri büyüledikten sonra yabancı şeyler ve Taylor Swift’in “All Too Well” için 10 dakikalık müzik videosu Sadie, uzun metrajlı filmi çekmeye karar verdi. Balina, Bu, genç kızıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışan münzevi bir öğretmenin hikayesini anlatıyor. “Gerçekten küçük bir oyuncu kadrosu ve küçük bir setti ve üç haftalık bir provamız vardı ve Darren buna bir oyunmuş gibi davranmak istedi, çünkü ‘Balina’ aslında bir oyundu” dedi. çarpıştırıcı film hakkında. “Onu sahneleme şekli ve bizim prova yapma şeklimiz, sizin bir tiyatro topluluğunda yaptığınız gibi, setin duvarlarını ve her şeyi bantladı, böylece sanırım sahte bir alanda prova yapabiliriz.”

Sadie, kameralar dönmeye başlamadan önce pratik yapma şansının tadını çıkardığını söylemeye devam etti. “Gerçekten çok özeldi ve buna sahip olmak ve işbirliği yapmak ve karakter çalışmasına odaklanmak ve gerçekten metne dalmak için zaman ayırmak güzeldi, böylece çekim gününe geldiğinde gerçekten hazır hissediyorsunuz ve bilirsiniz. karakterin gerçekten iyi,” diye açıkladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/05/sadie-sink-sequin-feathers-gown-whale-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir