Sadece Moschino Havuz Yüzenlerini Şık Yapabilir


Moschino, Milano Moda Haftası’nda büyük bir sıçrama yaptı.

Jeremy Scottİtalyan lüks markasının kreatif direktörü olan , korseler, gömme ceketler, güneş şapkaları ve el çantaları haline getirilmiş şık havuz mayolarıyla süper modelleri podyuma gönderdi.

Bir pijama, modelin beline sarılı kauçuk bir flamingo tüpüne sahip canlı pembe bir peplum takım elbise içeriyordu. Kuşun ayak parmağı bölgesinden fırlayan flamingo pompaları ve neon bir vizör, cesur görünümün son rötuşlarıydı.

Denizcilik havası, diğer modeller lacivert çizgili blazer elbiseler giyerken veya şişirilebilir etek çizgili tasarımlar giydikçe devam etti.

Jeremy’nin ilkbahar/yaz 2023 koleksiyonu, gökkuşağı rengindeki deseni ve kloş katmanlı fırfırlarıyla podyumu aydınlatan bir balık etekli elbise ile göz alıcı önlükler de içeriyordu. Başka bir görünüm, ince beyaz kumaşa çarpan ışıltılı yapay elmaslarla süslendi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347585/only-moschino-could-make-pool-floaties-chic?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir