Sadece Dakota Johnson, Chris Martin Bir Kahve Tarihini Cennete Çevirebilir


gelince Chris Martin ve Dakota Johnson‘ romantizm, tam da böyle bir şey istiyoruz.

Çift, 22 Mayıs’ta Kaliforniya, Malibu’daki SweetBu şekerci dükkanından kahve ve atıştırmalık alırken çok sevilmiş görünüyordu. Fotoğraflarda ikili, gülüşürken Dakota’nın Chris’in omzuna dokunurken yan yana yürürken görüldü.

Günlük gezi için, kayıp kızı aktris yırtık kot pantolon, siyah bir sweatshirt ve büyük boy güneş gözlükleri taktı. Bu arada Chris, siyah eşofman, fildişi bere ve çok renkli spor ayakkabılarla eşleştirilmiş yeşil bir kazağı salladı.

Oldukça özel bir ilişkiye sahip olan çift, ilk olarak Kasım 2017’de Dakota’nın Coldplay konserinde görüntülenmesiyle aşk dedikodularına yol açmıştı.

Birlikte birkaç kez daha gördükten ve aralarında eşleşen bir çift dövmeden sonra Dakota, Eylül 2018’de Chris ile çıkması konusundaki sessizliğini bozdu. tatler. “Ama çok mutluyum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332095/only-dakota-johnson-and-chris-martin-can-make-a-coffee-date-feel-like-paradise?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir