Sadece Çiçek Değil Kendinize Alabileceğiniz 11 Sevgililer Günü Hediyesi


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Biliyorum, hepimiz hala tatil sezonundan geliyoruz ve tüm Yeni Yıl olayına alışıyoruz, ama tahmin edin ne oldu? Her nasılsa zaman yine akıp geçti ve Sevgililer Günü’ne sadece birkaç hafta kaldı. Bazıları için bu karmaşık bir tatil; biriyle görüşüp görüşmediğiniz, ne kadar süredir birlikte olduğunuz veya ne kadar yakın zamanda ayrıldığınız, şubatın ortasındaki o bir günü gerçekten çöpe atabilir.

Belki bir süre sonra ilkiyle tek başına yüzleşiyorsun. Belki de bir tanesine büyük bir kadeh şarap doldurduğunuz başka bir kadehe bakıyorsunuzdur. Belki de hiç umursamıyorsun bile! Ancak herkesin hemfikir olabileceği bir şey varsa, o da şudur: Kendinizi şımartmak için her fırsat iyidir. Ve Sevgililer Günü tam da böyle olur harika bir.

Ne de olsa, kendinizi savururken sizi şaşırtmalarına izin verebilecekken, neden birine size ne alacağını söyleyesiniz ki? Alternatif olarak, neden keyfi bir günün size hüzün vermesine izin veresiniz? Bunun için fazla iyisin.

Her şeyin cevabı, her zamanki gibi, kendinize hediyeler almakta. Bu yüzden, bu yıl Sevgililer Günü’nde kendinize almak için bu lüks, şımartıcı ve sadece eğlenceli hediyeler listesini bir araya topladım. Veya ne zaman! Güven bana: Bunu hak ediyorsun.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362364/11-valentine-s-day-gifts-to-treat-yourself-to-from-unreal-fur-sterling-forever-bearaby-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir