Sadece 7 $’dan Başlayan Bu Yaz Açık Havada Olması Gerekenleri Satın Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Yaz rutininizi değiştirmek istiyorsanız, mevsimsel eğlencenin tadını çıkarmaktan sadece bir alışveriş gezisi uzaktasınız. Dışarıda aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirerek harika yaz havasından en iyi şekilde yararlanın. Bütün gününüzü çözdük.

İşte oyun planınız: içeceklerinizi bununla taşıyın yalıtımlı soğutucu sırt çantası. Havuz başında içmek yerine havuzda içerek, içeceklerinizi ve atıştırmalıklarınızı bir havuz kenarında dinlendirin. yüzen çubuk. Sudayken oynayabilirsin Basketbol veya mısır deliği bu şişme setlerle. Havuz süresinden sonra, su şeklinde sevimli bir havluyla kurulayın. karpuz veya bir papatya. Havuzdan uzakta olduğunuzda, her zaman serin tutun. eller serbest boyun fanı. Bu i ile bol bol fotoğraf çektiğinizden emin olun.anlık film kamerası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339391/summer-must-haves?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir