Sadece 53 Dolara 173 Dolar Değerinde Peter Thomas Roth Cilt Bakım Ürünleri Alın


Sizden önce daha fazla bilgi arıyorum mağaza? İşte bu Peter Thomas Roth yüz maskelerinin her biri hakkında bazı eleştiriler.

Peter Thomas Roth Kabak Enzim Maskesi Enzimatik Dermal Yenileyici İncelemeler

Bir müşteri, “En sevdiğim yüz bakım ürünlerinden biri. Bunu kullandıktan sonra cildim MÜKEMMEL. Koku harika ve enzimler güçlü. Şu anda onu sadakatle kullanan çok sayıda arkadaşıma tavsiye ettim.” fışkıran.

Bir başkası, “Enzimler, ölü cildi ve yüz gözeneklerini tıkayan kirleri çıkarmak için gerçekten iyi çalışıyor. Maskeyi duruladıktan sonra, cildiniz gıcır gıcır temiz hissedecek!”

Birisi, “Bu maske kesinlikle harika! Kullandıktan sonra cildim kadife gibi hissediyor ve bu çok şey söylüyor.”

Peter Thomas Roth Salatalık Jel Maskesi Aşırı De-Tox Nemlendirici Yorumlar

Sadık bir hayranım, “Bu ürünü bir yılı aşkın süredir kullanıyorum. Rozasea alevlenmemi kontrol etmeye yardımcı oldu. Her gün günde iki kez kullanıyorum. Sabahları ve yatmadan önce,” diyor sadık bir hayranım incelendi.

Bir başkası, “Özellikle yüz maskesi bölgesindeki kızarıklıkla mücadele ediyorum. Pek çok kızarıklık ve hassas cilt ürünü denedim HİÇBİR sonuç alamadım. Bu salatalık maskesi gerçekten yardımcı oldu ve kızarıklığı en az yarı yarıya azalttı. Çok memnun kaldım.”

“Salatalık maskesini seviyorum. Peter Thomas Roth maskesini hiç denemedim ve diğer ürünlere kıyasla önemli bir fark hissettim. Bu, dokunuşa karşı çok soğuktu ve cildimde derinlemesine çalıştığını hissettim. Duruladığımda Cildimde pürüzsüz, gergin ve nemli hissettim.Ayrıca gece boyunca maskeyi tuttum ve sabahları cildimde mükemmel bir denge ve eşit bir cilt tonu gördüm.Hassas ve karma bir cilde sahibim ve belirtilen şekilde kullanabildim. ,” diye yazdı bir müşteri.

Peter Thomas Roth 24 Ayar Altın Maske Saf Lüks Kaldırma ve Sıkılaştırma İncelemeleri

Bir müşteri, “Büyülü krem ​​!!!!! Cildi sihirli bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur.” incelendi.

Bir başkası, “Keşke 30’umda bulmuş olsaydım, harika. Ama 64’üm bana tekrar 30’muşum gibi hissettiriyor ve neredeyse öyle görünüyorum.”

Birisi fışkırdı, “Kullandıktan sonraki gün cildimin kesinlikle harika göründüğünü söylememe izin verin. Çıkacak bir yeriniz varsa, büyük bir olay, en iyi yüzünüzü öne çıkarmak istediğiniz herhangi bir şey varsa, o gün 24 ayar altın maskeyi kullanın. önce ve ertesi gün cildin harika görünecek. 43 yaşındayım ve bu şeyi kesinlikle seviyorum, cildim hakkında o kadar çok iltifat alıyorum ki.”

Daha fazla harika güzellik ürünü arıyorsanız, Too Faced Better Than Sex Maskara’daki bu %44 indirime göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380749/get-dollar173-worth-of-peter-thomas-roth-top-selling-skincare-products-for-just-dollar53?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir