Sadece 49$’a 115$ Değerinde MAC Kozmetik Ürünleri Alın


MAC’a aşina iseniz, bunların en iyi ürünlerin en iyisi olduğunu bilirsiniz. Tanımak istiyorsanız, setteki her bir öğe için bazı bireysel incelemeler burada.

MAC Cosmetics Prep + Prime Lip Primer İncelemeleri

QVC müşterisi dedim“Bu ürün çok hafif bir dokunuşla rujunuzun kusursuz bir şekilde sürülmesini ve saatlerce sürmesini sağlayacak. Bu olmadan olmazdım. Rengin gerçekliğini koruyor ve ilk uygulamadan itibaren rujumun güzel kaldığını görüyorum. sabahtan öğle yemeğine kadar. Kurutmuyor, çıplak dudaklarımı yumuşatıyor.”

Bir diğeri, “Bu dudak astarını seviyorum! Astarı ve ruju tutmak için astara ihtiyacım vardı ve bu işi yapıyor! Genellikle dudak çubuğum, ne yıpranırsa yıpranırsa ya da bu astarın kalıcılığını yalarım / silerim ne olursa olsun üzerinde kalmaz. giydim, bu sabah kürklü bebekleri park etmeye götürdüm, sonra beden eğitimi dersi aldım ve öğleden sonra 2’de dudak kalemi ve kalemi hala üzerinde.Etkilendim!!!!
Ayrıca çok nemlendirici, tek başına kullanabilir.”

MAC Kozmetik Dudak Kalemi İncelemeleri

“HER ZAMAN dudak kalemi kullanırım ve Sadece MAC kullanırım. WHIRL benim favori rengim çünkü her şeyle gider ve şeffaf dudak camıyla tek başına harika görünür. 20 yılı aşkın süredir MAC kullanıyorum. İlk denediğim şey şuydu: onların dudak kalemi. İlk andan itibaren başka bir şey kullanmadım. Mac diğerlerinden çok daha iyi ki başka her şey beni rahatsız ediyor” diyor bir MAC müşterisi dedim.

Bir başkası, “Bunlardan bir milyona sahibim! Bunları kişisel zulamda, yol için kullandığım setimde ve makyaj stüdyomda bulunduruyorum. Favorilerim: Chestnut Soar Stone Macenta Whirl Vino Stripdown.”

Cremesheen Ruj Yorumları

Bir MAC müşterisi, “Bu rengi düğün günümde giydim. Dürüstçe söyleyebilirim ki, tüm gün sürdü. Çok güzel görünüyor ve şansı bir araya getirdim. Bu, şimdiye kadarki en sevdiğim dudak rengi” gözden geçirildi.

Başka bir müşteri, “Bunu ilk kez satın aldım ve benim için gölge! Muhteşem, kalıcı ve dudaklarımı çok yumuşak yapıyor. 5 yıldızdan fazla puan verebilseydim, yapardım. Tekrar satın alacak!”

Daha fazla güzellik fırsatı arıyorsanız, bareMinerals sabitleyici pudrada 25 dolar var.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332289/get-115-worth-of-mac-cosmetics-products-for-just-49-before-this-deal-disappears?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir