Sadece 46 $ karşılığında 101 $ Değerinde Lancôme Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri Alın


Lancôme’un Génifique yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri, sadık bir takipçi kitlesine sahiptir. İşte sonuçlarından memnun olan müşterilerden gelen bazı eleştiriler yıllar kullanım.

Bir alışverişçi bu seti “olağanüstü” olarak nitelendirerek, “COVID sırasında hastanede uzun mesailer yaptıktan sonra bu göz kremi gençliğimi kurtardı! Gözlerimin altında parlak bir görünüm fark ettim ve meslektaşlarım bunu bilmeden güzellik uykusuna yattığım için benimle dalga geçtiler. benim sırrımdı. yasal yaşımdan on yıl daha fazlayken maskemle kart çektim bile bu hayatımı değiştirdi şiddetle tavsiye eder ve satın alırım! Hemen hemen hepsini kullandım çünkü sonuç gösterdi!”

Bir diğeri ise “Buna yemin ederim” diyerek, “Bu ürüne aşığım. Son 10 yıldır her sabah kullanıyorum. Yüzüm hiç yaşlanmadı. Kırışıklığım, güneş lekem yok, parlayan sağlıklı bir cilt.”

Bir müşteri, “Yüz maskesi takarken bile cildim tüm gün beslenmiş hissediyor. Kuru bir iklimde yaşıyorum, bu yüzden nemli kalmak zor olabilir. Génifique cildimin sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor” diye yazdı.

Farklı bir müşteri bunu basitleştirdi, “Bunu seviyorum çünkü benim için çalışıyor ve her zaman daha fazlasını alacağım”

Bir Lancôme sadık takipçisi, “5 yıldır cildimde sabah ve akşam Genifique kullanıyorum, ayrıca cilde daha fazla parlaklık veren fondötenimle 1-2 damla karıştırıyorum” dedi.

Bir müşteri, “Bu ürünü çok seviyorum. 10 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Cildim pürüzsüz ve parlak” dedi.

Ürünlerin bir hayranı fışkırdı, “Mükemmel serum, cildim onu ​​içiyor ve etkileri harika. Boynumda da kullanıyorum ve 51 yaşındaki halim hala 35 görünüyor.
Bir yıl önce Lancôme’a geçtiğim için çok mutluyum ve başka hiçbir şeye geri dönmeyeceğim!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329616/get-101-worth-of-lancome-anti-aging-skincare-products-for-just-46?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın