Sadece 45 Dolara 111 Dolarlık MAC Kozmetik Ürünü Alın: Bu Fırsat İçin Son Gün


Alışverişten önce bazı ek bilgilere ihtiyacınız varsa, bu övgülere göz atın yorumlar QVC müşterilerinden.

MAC Cosmetics 5-Pc Gündelik Favoriler Koleksiyonu İncelemeleri

Bir alışverişçi, “Ruj her şeye uyuyor, dudaklarınız YALNIZCA daha iyi. Gölge ile pek çok olasılık, mükemmel nü ve zarif zarafet ve beni harika astarlara başlamama bile gerek yok. Bu kiti seviyorum!”

Bir diğeri, “Renkleri güzel, harika pigmentli ve kalıcı buldum. Ruj kadar maskarayı da sevdim – ayrıca harika bir renk. Her şeyden çok memnun kaldım.
Bunu sipariş ettiğime çok sevindim! MAC’in yüksek kaliteli ürünleri var ve bu setin aldığım tüm ürünler için ne kadar ucuz olduğuna inanamıyorum.”

“Uzun zamandır MAC hayranıyım ve harika bir fiyata yeni ürünler denemek istedim. QVC kitindeki tüm ürünlerden çok memnunum. Bu ürünlerin her birini MAC web sitesinde kontrol ederseniz, kitin tam boyutlu, normal ürünler içerdiğini.Hiçbiri bir numune boyutu değildir. özellikle maskara ile heyecanlandım çünkü akmıyor, topaklanmıyor veya lifleri dökülmüyor; ayrıca hassas gözlerim için tahriş edici değil ve bir çırpıda çıkarılıyor. Krem ruj beni kendi başıma denememiş olabileceğim bir renkle tanıştırdı çünkü bir renk rutubetine girebiliyorum.Her zamanki ürünlerime güzel alternatifleri olan far paletinde aynen öyle.Astar kalemler de çok güzel.Hepsi Bir MAC müşterisi, ürün renkleri yayında ve MAC sitesinde gösterildiği gibi; burada sürpriz yok” dedi.

Bir QVC müşterisi, “Güzel bir yüz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm temel özellikler. Renklerin hepsi güzel nötrler. Bu setlerden iki tane sipariş ettim. Harika MAC!”

Bir başkası, “Rimeli, özellikle fırçayı seviyorum. Göz farı renkleri çok düzgün gidiyor ve ben matı ve biraz parıltıyı seviyorum. Ruj çok kremsi ve rengi seviyorum. Benim için iyi bir değer.”

Bir MAC hayranı, “Kiti çok beğendim. İhtiyacın olan her şey orada. Alacağın ürün miktarına göre fiyatını geçemezsin. Ürünleri her zaman hediye edebilirsin. MAC’i kim sevmez ki? “

Daha fazla harika fırsat arıyorsanız, Herbivore cilt bakım ürünlerinde bu indirimleri kaçırmayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335355/mac-cosmetics-discount?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir