Sadece 39 $ karşılığında Rihanna Makeup’tan 140 $ değerinde Fenty Beauty alın


Fenty Beauty’ye aşinaysanız, bunların en iyi ürünlerin en iyisi olduğunu bilirsiniz. Tanımak istiyorsanız, burada her bir ürün için bazı bireysel incelemeler bulunmaktadır.

Fenty Beauty Snap Shadows Karıştır ve Eşleştir Göz Farı Paleti İncelemeleri

Bir Fenty Beauty müşterisi dedim“Yeni bir göz farı paletine yatırım yapalı bir dakika oldu ve bunun için gittiğim için çok mutluyum. Her şeyden önce, bir karışım ve eşleştirme seti fikri harika. Birlikte çiftleşin ve onunla devam edin. İyi bir kombinasyon olan True Neutrals ve Rose’u sipariş ettim – kesinlikle birkaç tane daha alacağım!”

Bir alışverişçi, “Bu gölgeleri KESİNLİKLE seviyorum. Gül paletini aldım ve kalitesine aşık oldum. Şimdi şeftaliyi aldım. Yavaş yavaş ve emin adımlarla hepsini alacağım” dedi.

Fenty Beauty Tam Ön Hacim, Kaldırma ve Kıvrılma Maskara İncelemeleri

Bir alışverişçi “Muhteşem maskara benim kutsal kasem. Tüm gün kalıcı, kuru serpinti parçacıkları yok. Kaldırır ve göz kirpiklerini dolgun ve güzel gösterir” dedim.

Bir başkası fışkırdı, “Mac’ten Chanel’e kadar pek çok farklı maskara deniyorum ve her şey topaklanıyor, birkaç hafta içinde tüpte her şey kuruyor, hepsi yüzüme bulaşıyor. Bunu kirpiklerime sürdüm ve bunu yapabildim. hemen farkı gör ve hisset.Şu anda üç tane daha sipariş ediyorum.Bu maskaradan çok memnunum.Hiç yorum bırakmıyorum ama mecbur kaldım.Ve ben çok makyaj yapan biri değilim..çoğunlukla sadece rimel ve eyeliner.. . Şimdi bu maskaranın kalitesine dayanan her şeyi denemek istiyorum. Tekrar teşekkür ederim!”

Fenty Beauty Flyliner Uzun Ömürlü Likit Eyeliner İncelemeleri

Bir Fenty Beauty müşterisi paylaşılan“Bu ürünü denedim ve tüm gün sürdüğünü gördüğüm anda aşık oldum. Gözlerim yaşarmaya meyilli ve bu da kalemin solmasına neden oluyor ama bu olmadı. Kirpiklerin yanı sıra önceki gömleklerimi soyan yapıştırıcı, ama bu astar bütün gün boyunca güçlü kaldı.Bunu seviyorum!!!

Bir başkası fışkırdı, “Kutsal kâse. Sonsuza dek onu sevin ve bir daha asla satın almayacağım !!!!!”

Fenty Beauty Gloss Bomb Isı Evrensel Dudak Parlatıcı + Dolgunlaştırıcı İncelemeler

Parlaklık hayranı dedim“Yalnızca dolgunlaştırıcı ve parlatıcı görevi yapmakla kalmayan, aynı zamanda dudakları besleyen ve yaklaşık 12 saat boyunca nemli tutan harika bir ürün. Günde sadece bir kez yeniden uyguluyorum ve yerinde kalıyor, en iyi performans sağlanıyor!”

Bir başkası, “Bu parlaklığı seviyorum! Dudaklarınıza en iyi parlaklığı, ıslak cam gibi bir görünüm veriyor! Dudaklarda iyi hissettiriyor ve çok nemlendirici. Fenty parlatıcıları orada en iyisi!”

Fenty Beauty Diamond Bomb All-over Diamond Peçe İncelemeleri

Bir müşteri “Çok yumuşak ve havalı bir dokunuş ve ışıltısı bu dünyanın dışında! Ciltte elmas gibi görünmesine bayılıyorum! Fenty’den daha fazlasını denemek için sabırsızlanıyorum” gözden geçirildi.

Başka bir müşteri, “Sadece satın alın. ZENGİN hissettim ve her dakikasını sevdim. Vurgulamak için ekledim ve ardından göğüs bölgeme bir toz ekledim. Gün boyunca da sıkıcı olmadı. Ve güneş vurduğunda. .bebek kelime yok.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331293/get-140-worth-of-fenty-beauty-by-rihanna-makeup-for-just-39?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir