Sadece 29 Dolara 91 Dolarlık Origins Cilt Bakım Ürünleri Alın


Tıklama konusunda kararsızsanız “Sepete ekle,” ardından bu Origins müşterilerinin neler söylediğine bakın.

Origins Çok Satanlar Set İncelemeleri

Bir müşteri, “Temizleyiciden yüz kremine kadar set çok değerli. Tüm bu ürünler benim favorim.” söz konusu.

Bir başkası Relief & Resilience Yatıştırıcı Bakım Losyonundan bahsetti ve paylaştı: “Bu ürün bir mucize. Cildim üzgün, kırmızı ve tahrişten yumuşamaya başladı – kendi cildimi tanımlamak için hiç kullanmadığım bir kelime.”

Checks and Balances Köpüklü Yüz Yıkama ürününün bir hayranı, “Bu yüz yıkama ürününü denemeye karar verdim ve o zamandan beri kesinlikle favorim oldu. Kullandığım her şeyi onunla karşılaştırıyorum. Geceleri tüm makyajımı çıkarmaya yardımcı oluyor ve bayılıyorum.” ne kadar köpüklü oluyor. Cildimi gerçekten temiz hissettiriyor ve güzel, nötr bir kokusu var.”

Başka bir müşteri, kömür maskesi hakkında övgüyle söz etti ve şöyle yazdı: “Bu maske, birkaç yıldır cilt bakım rutinimin temelini oluşturuyor. Aktif kömür, gözeneklerinizden kirleri çıkarır. Uygulaması kolaydır.”

Bir Origins müşterisi, “Planscription Multi-Powered Youth Serum kesinlikle cilt bakımı serimdeki yerini aldı! İyi emer ve kesinlikle dağıtır – bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri cildim daha pürüzsüz ve daha sağlıklı göründü. Ayrıca seviyorum çoğunlukla doğal ürünlerden yapılmış. Origins bununla kesinlikle bir kazanan çıkardı!”

Bir müşteri, Energy-Boosting Jel Nemlendirici hakkında, “Bu jel nemlendirici çok hafif, serinletici ve cilde karşı naziktir. Sonrasında kalın veya yapışkan bir his bırakmadan yüzümü kesinlikle nemlendirir. Genel olarak tüm cilt tipleri için harikadır, harika kokar,” dedi.

Daha fazla harika cilt bakımı fırsatı arıyorsanız, bir fiyatından daha ucuza iki IT Cosmetics temizleme balsamı alabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372750/get-dollar91-worth-of-origins-skincare-products-for-just-dollar29?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir