Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher’ın Birlikte Zaman Çizelgesi – Hollywood Life


Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher'ın Birlikte Zaman Çizelgesi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rick Rycroft/AP/Shutterstock

Isla Fisher ve Sacha Baron Cohen çağlar için bir aşk hikayesi var! Her ikisi de benzersiz komedi oyunculuklarıyla tanınan süperstar çift, evliliklerini 20 yıl sonra hiç olmadığı kadar güçlü tutarak Hollywood’un şansına meydan okudu! Onlar daha tanışmadan Isla, filmlerdeki komik rolleriyle herkesin bildiği bir isim olma yolunda ilerliyordu. Düğün Kırıcılar ve Bir Alışverişkoliğin İtirafları, Sacha ise Ali G, Borat ve Bruno gibi sayısız tuhaf karakteriyle Tinseltown’u alt üst etti. Ancak birlikteliklerinden sonra, filmlerde işbirliği yaparak, bir aile kurarak ve kendilerini Isla’nın anavatanı Avustralya’ya naklederek daha da başarılı oldular.

Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher'ın Birlikte Zaman Çizelgesi – Hollywood Life
Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher 20 yılı aşkın süredir evliler. (Rick Rycroft/AP/Shutterstock)

“Eğlenceli bir yolculuk,” dedi Isla. Proje ünlü kocasıyla hayatı hakkında. “Hayatımda Sacha olduğu için çok şanslı hissediyorum. Şimdi bu güzel aileye sahibiz ve birlikte karantinadan kurtulduk, ki bu hiçbir çift için kolay değil.” Sacha için, son derece başarılı devam filmini çekemeyeceğini söyledi. borat ortağının desteği olmadan. 2021 Altın Küre’deki kabul konuşmasında “İnanılmaz derecede destekleyici bir eş olmadan böyle bir film yapmak imkansız” dedi. “Çok, çok anlayışlı bir eşe ihtiyacın var. Ve buna sahip olduğum için çok şanslıyım.”

Aşağıdaki sevimli çiftin romantizmi hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin!

Tanışma şirin!

2001’de Sidney’de bir partideyken, Sacha ve Isla birbirleriyle çarpıştı ve diğer katılımcılarla dalga geçerek iyi geçindiler. “Çok komikti,” diye bağırdı Sasha, New York Times 2020’de. “Çok iddialı bir partideydik ve ben ve o, partideki diğer insanların canını yakma konusunda birbirimize bağlıydık. anında biliyordum. Yaptı mı bilmiyorum. Bunu öğrenmesi yaklaşık 20 yılını aldı,” diye espri yaptı.

Aylar sonra, Isla kocasının teorisine gülünç bir şekilde karşılık verdi. “Neden bilmiyorum [he said that], şaka yapıyordu!” o söyledi Proje. “Onu hemen sevdim. Yani, kesinlikle ilk görüşte aşk olduğunu biliyordum.”

Aşklarının bir noktasında Isla, kariyerine odaklanmasına yardımcı olması için Sacha’ya bile kredi verdi. “Komedi yapmamı önerdiğinde yeteneklerime olan güvenimi kaybediyordum” dedi. Bağımsız Londra. “Gerçekten komik olduğumu hissetti, bu yüzden onun kadar komik biri bunu önerdiğinde, dinledim ve aslında ‘Wedding Crashers’ için seçmelere katıldım, bu da benim için büyük bir çıkış oldu.”

Soruyu patlatmak ve Yahudiliğe geçmek.

Yaklaşık üç yıllık flörtün ardından Sacha, Isla’dan onunla evlenmesini istemek için dizinin üzerine çöktü. Koridorda yürümeden önce üç yıl boyunca nişanlanmaya devam edeceklerdi. Bu süre zarfında Isla, dine dönüşmesine hazırlık olarak Yahudi inancını inceledi. ile yapılan bir röportajda Akşam Standardı, diye açıkladı, “Sırf Sacha ile olmak için kesinlikle bir Yahudi düğünü yapacağım. Onunla evlilikte birleşmek için her şeyi yapardım, herhangi bir dine girerdim.”

Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher'ın Birlikte Zaman Çizelgesi – Hollywood Life
Çift, 2010 yılında altı kişinin önünde gizlice evlendi. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Düğün öncesi bir röportajda cazibe, Isla, dişi geyik anlamına gelen İbranice “Ayala” adını aldığını açıkladı. Ayrıca, dönüştürme işinin zorlu ama ödüllendirici olduğunu söyledi. “Bunu hiçbir zaman kaybetme veya kazanma durumu olarak görmedim, sadece kucaklayıcı bir durum. Sevdiği kişinin yanına gömülmek isteniyorsa ve o kişi Yahudi ise, o kişinin de Yahudi olması gerekirdi. Bu gerçekten garip geldi. Mezarı kazıyın.”

Büyük (gizli) günden önce bir çocuk gelir!

2007’de, evlenmeden önce, Isla ve Sacha ilk çocuklarını karşıladılar. zeytin. Üç yıl sonra, çift gizlice aşklarını resmileştirmeye karar verdi! Bildirildiğine göre sadece altı misafir mevcutken, Isla ve Sacha, Paris’teki samimi bir törende “Yaparım” dediler ve Sacha, babasını bir dönüm noktası olan doğum gününü kutlayan ünlü bir şefmiş gibi davranarak bunu gizli tuttu.

Sacha, “Paris’te gizli bir düğün yaptık” dedi. New York Times. “Ve işin şakası, babamın 70. doğum günü olması ve onun İngiltere’de ünlü bir şef olmasıydı. Düğünde fotoğrafçı bulundurmaktan bu şekilde kurtulduk. Onu karakter sahibi olması için eğittim. Yarattığı en sevdiği yemeğin L’oeuf Scrambled olduğunu söyledi.”

Evlilik mutluluğu ve başka bir kız bebek!

Düğünden bir yıl sonra çift, adını verdikleri ikinci bir kızı karşıladı. elula. Evlendikten iki yıl sonra, Isla hala balayındaymış gibi geliyordu! “Her gün birlikte olmayı seçmek inanılmaz derecede romantik. Evliliği seviyorum. Bence harika bir kurum ve verdiğiniz en önemli karar bu” dedi. Pazar Telgrafı. “Hayat inişler ve çıkışlarla dolu ve bunu sizinle paylaşacak en iyi arkadaşınız var. Bu harika. Piyangoyu kazanmak, iyi bir ortağa sahip olmak gibi.”

Bir oğul, bir film ortak çalışması için zamanında geldi!

2015 yılında Isla ve Sacha oğullarını karşıladı Montgomery birlikte ilk filmlerinde çalışırken! Erkek bebekleri geldikten bir yıl sonra, Kardeşin Grimsby’si başrollerde çift ile prömiyer yaptı. Isla, özellikle Sacha biraz metodik bir aktör olabileceğinden, çekimlerin nasıl gittiğiyle uğraştı. “Tabii ki [he brings his characters home]. Bütün gün sette bunu yaparken aksanı bırakmak zor” dedi. Lorraine. “İlk kez birlikte çalışıyoruz. O çok mükemmeliyetçi. Filme mümkün olan en iyi şakayı getirmek için her şeyi ve her şeyi yapacak, bu yüzden kesinlikle ilham vericiydi. Sette çok komik ve çok eğlenceliydi.”

Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher'ın Birlikte Zaman Çizelgesi – Hollywood Life
Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher birlikte üç çocuğu karşıladı. (Rob Latour/Shutterstock)

Özel hayatlarını özel tutmak… Şabat olduğu zamanlar hariç.

Isla ve Sacha, çocukları hakkında çok özeldir ve onları mümkün olduğunca dikkatlerden uzak tutmaya çalışırlar. “Onların da hakları var. Bu çok bilinçli bir karar ve ailemi bir şey satmak için kullansaydım gerçekten kendimi çok kötü hissederdim” dedi. Bugün. “Bana pek uymaz. Değerlerime uymuyor. Ama açık kapı politikam var ve insanlar her zaman gelir. Büyük Şabat yemekleri yaparım. Herkes haftada bir kez ailemle vakit geçirebilir.”

Courteny Cox gibi arkadaşların da aşkı bulmasına yardım etmek!

Sacha ve Isla kalıcı romantizminin tadını çıkarırken, çift bunu ileriye götürmeye çalıştı. ne zaman uzun zamandır arkadaş Courteney Cox Snow Patrol üyesiyle tanıştım Johnny McDaid 2013’te Sacha ve Isla aşk tanrısı oynadıklarından emin oldular. Isla, Sacha’ya Courteney’nin ilgilendiğini söyledikten sonra, Sacha haberi yaymak için Johnny’ye koştu. “Sasha, Gary’nin yanına gider. [Lightbody] ve Johnny… ve ‘Hey! Courteney, Snow Patrol’dan birinizi sikmek istiyor. Ve o sen değilsin Gary,” dedi Courteney Howard Stern Gösterisi. Bir hafta sonra, Courteney ve Johnny ilk buluşmalarına gittiler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/sacha-baron-cohen-isla-fisher-timeline-4801024/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir