Saç Savunma Serumu: Shop – Hollywood Life


havuz saçı
İmaj Kredisi: Yeni Afrika/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Havuzu sev, ama havuz saçından nefret mi ediyorsun? Yalnız değilsin. Yaz, sıcaktan bir mola vermek için suya dalmanın eğlenceli günlerini çağırıyor. Bu canlandırıcı rahatlama anları her şeydir, ancak saçlarımıza verdiği zarar, onu daha çok bir angarya haline getirir. Kilitleriniz için endişelenmeden havuza atlamanın zamanı geldi. bu AquaGuard Yüzme Öncesi Saç Savunması klora karşı yeni savunma hattınız. Bu yüzme öncesi saç savunması tüm yaz boyunca saçlarınızı mutlu ve sağlıklı tutacak. En iyi yanı, bu ürünü 20 dolardan daha ucuza alabilmenizdir. bunun sayesinde Amazon anlaşmasıgelecekte daha da fazla havuz günleri görüyoruz.

Mavi bir şişe Aqua Guard.

Yaz daha da güzelleşti. İle AquaGuard Yüzme Öncesi Saç Savunması, havuzda geçirdiğiniz zamanın tadını tam anlamıyla çıkarmaya geri dönebilirsiniz. Bu ürün klor hasarını önler, böylece saçınızı bir sıçrama için feda ettiğiniz günlere veda edebilirsiniz. Saçlarımız klorla birleştiğinde ne olduğuna hepimiz biraz fazla aşinayız – düz, lifli, ağırlaşmış saçlar. Peki bunun sayesinde saç savunma formül, havuz saç günleri bitti.

Artık havuz hasarını daha başlamadan durdurabilirsiniz. Basitçe bunu uygula Amazon ürünü Saçınızı mühürlemek ve korumak için yüzmeden önce. Serum siz yüzerken saçınızı besler, ardından havuz günü bittiğinde durulayabilirsiniz. Voila — mutlu, sağlıklı ve korunmuş saçlar.

Kilitlerinizi havuz kimyasallarından korurken, AquaGuard Savunması aynı zamanda pürüzsüzleştirir ve kuruluk ve kırılganlıktan korur. Çok sık olarak, havuz suyundaki kimyasallar saçı doğal yağlardan arındırır ve bu da kıvırcık, düğümlü ve kırık bir karışıklığa neden olur. Artık değil. Bu saç savunması saç sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Üstelik paraben ve gluten içermez.

Bu malzemelere girmemiz gerekiyor. bu AquaGuard Yüzme Öncesi yumuşaklık ve parlaklık için shea yağı içerir. Ayrıca kuruluğu azaltmaya ve dokuyu iyileştirmeye yardımcı olmak için tatlı badem yağı ile karıştırılır. Sıradaki argan yağı saçı güçlendirmek ve kalınlaştırmak, saç dökülmesi olasılığını azaltmaktır. Son olarak, bu ürün saç derinizi yatıştırmaya ve iyileştirmeye yardımcı olmak için aloe yaprağı özü içerir. Bu tüm yıldız malzemeleri dizisi satmamız için yeterli.

Havuzun pahalı renk uygulamanızı da mahvetmesine gerek yok. Bu vegan ürün boyalı saçlarda güvenle kullanılabilir. Koruyucu formül her türlü saçı güçlendirir. Bu ürün tuzlu suyun etkilerinden de korur. İster plaja ister havuza dalın, saçınızın tamamen korunduğunu bilerek içiniz rahat olsun.

Saçlarınız için endişelenmeden eğlenmeyi hak ediyorsunuz. Zihninizi rahatlatın ve saçlarınızı AquaGuard Yüzme Öncesi Savunma. 20 dolardan daha az bir fiyata tüm yaz havuz günlerinin tadını çıkarabilirsiniz – ve bu, yenemeyeceğiniz bir anlaşma. Acele edin, alışveriş yapanlar bu ürüne bayılıyor ve uzun ömürlü olmasını beklemiyoruz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/hair-defense-serum-4796200/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir