Sabrina Carpenter, “Saçmalık” Şarkısının “Joshua Bassett Hakkında Değil” Olduğunu Söyledi


e-postalar var sabrina marangoz gönderemez, ancak şahsen hitap edeceğine dair söylentiler var.

Eski Disney Channel yıldızı, 15 Ekim’de Los Angeles’ta verdiği konserde “Nonsense” adlı şarkısının sözlerine, geçmişteki söylentili romantizmine gönderme yapmak için bir değişiklik ekledi. Joshua Bassett. Işıltılı bir askılı üst ve diz boyu siyah çizmelerle uyumlu mini etek giyen Sabrina, şifre çözme gerektirmeyen bir mesaj iletmek için şarkının akılda kalıcı melodisini çaldı.

“Harika bir kişiliğim var ama t-ts yok” diyen aktris şarkının outro’sunda senaryo dışına çıkarak, “Bu şarkı Joshua Bassett ile ilgili değil.”

Hayranlar viral anı sosyal medyada paylaştı. TikTok nerede kullanıcılar yazdı o Sabrina şarkı sözlerini değiştirir de her konserama bu kafiye “HENÜZ EN İYİSİ” idi.

23 yaşındaki arsız referansı, kendisi, Joshua ve pop yıldızı arasındaki iddia edilen aşk üçgeni söylentilerine müzikal olarak ima ettiği tek zaman değil. Olivia Rodrigo 2021’de.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350852/sabrina-carpenter-cheekily-name-drops-joshua-bassett-during-l.a.-concert?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir