Ryan Seacrest’in GF’si Aubrey Paige Petcosky, “Canlı” Çıkışına Tepki Verdi – Hollywood Life


ryan ve gf


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Andy Kropa/Invision/AP/Shutterstock

Uzun süredir TV kişiliği olmasına rağmen Ryan Seacrest48 yaşında ayrıldığını açıkladı. Kelly ve Ryan ile yaşa 16 Şubat’ta ihtiyacı olan tüm desteği kız arkadaşından alıyor, Aubrey Paige Petcosky25, bir kaynak söyledi ABD Haftalık 23 Şubat’ta. Mag’in içeriden biri, “Aubrey, son birkaç yılın daha zor zamanlarında bir rock oldu,” dedi. Ayrıca kaynak, Ryan’ın son yıllarda daha iyi bir iş/yaşam dengesi bulduğunu ortaya çıkardı.

ryan ve gf
Aubrey Paige Petcosky ve Ryan Seacrest, Haziran 2021’den beri çıkıyor. (Andy Kropa/Invision/AP/Shutterstock)

Ryan son zamanlarda kendine karşı çok nazik davrandı. Kendini çok daha iyi dengeliyor ve mumun iki ucunu da yakmıyor” diye devam ettiler. “Çalışmayı hâlâ seviyor ama kendine daha çok zaman ayırıyor.” Ve Ryan, 21. sezonun sunuculuğunu yapacağını açıklayarak çalışmayı hala sevdiğini kanıtladı. amerikan idolü Los Angeles’ta ilkbaharda. “Yapmayı planladığım şey bir kez amerikan idolü baharın ilerleyen saatlerinde Los Angeles’tan canlı olarak başlarsa, West Coast’a gidip o şovu sunacağım” dedi. Kelly Ripa52, geçen hafta (şunu izle video burada).

Daha önce bahsedildiği gibi, Hollywood iri yarı, Kelly ile birlikte talk show’a ev sahipliği yapma bölümünü kapatacağını ve ilerleyeceğini açıkladı. İkili, programın 16 Şubat’taki bölümünde ortak sunucular ve uzun süredir dostlar için duygusal olduğunu kanıtlayan duyuruyu birlikte yaptı. “Sen bir mücevhersin. Sen benim en iyi arkadaşlarımdan birisin. Tüm bu deneyimin en büyük kısmı, arkadaş olmaktan aile üyesi olmaya gitmiş olmanızdır. Sen bizim ailemizsin, ”dedi sarışın güzel gösteri sırasında Ryan’a fışkırdı.

Talk-show’a Mayıs 2017’de katıldı ve Kelly’nin programdaki ortağı olarak kalacak. Mark Consuelos, 52, bu sezon sonunda Ryan’ın yerini alıyor. 48 yaşındaki radyo kişiliği veda ettiğini açıkladığında, Kelly’ye arkadaşlığı ve daha fazlası için teşekkür etmeyi unutmadı. Ona “ona saygı duyduğunu” ve “ona çok saygı duyduğunu” söyledi. Tabii ki Ryan, popüler haber programında geçirdiği süre hakkında uzun bir açıklama eklemeyi ihmal etmedi.

İzleyicilerle “Son altı yılda Kelly ile birlikte çalışmak benim hayalimdeki bir işti ve kariyerimin en önemli noktalarından biri oldu” dedi. “Harika bir ortak, arkadaş ve sırdaş oldu ve her zaman birbirimizin hayatının bir parçası olacak olsak da, birlikte sabahlarımızı özleyeceğim. ben de teşekkür etmek istiyorum Michael Gelman ve tüm personel ve ekip – bir ömür boyu sürecek anılar yarattık, en inanılmaz insanlarla tanıştık ve Amerika’daki pek çok izleyicinin evlerinde en sıcak şekilde karşılandık. Unutulmaz bir yolculuktu ve şimdi bayrağı Kelly’nin ‘gerçek’ kocası Mark’a devredeceğim için heyecanlıyım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/ryan-seacrest-gf-aubrey-paige-petcosky-reacts-live-exit/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir