Ryan Seacrest ve Kız Arkadaşı Aubrey Paige, İbiza’da Ateşi Yükseltti


Ryan Seacrest ve kız arkadaşı Aubrey Paige başka bir cızırtılı kaçamak için romantizmlerini tekrar yurtdışına götürdüler.

bu amerikan idolü 47 yaşındaki sunucu ve 24 yaşındaki model, bu hafta İspanya’nın İbiza adasında tatildeyken görüntülendi.

Tatillerinden çekilen fotoğraflarda çift, birlikte yemek yerken PDA’ya bavullarını koyarken her zamankinden daha çok aşık görünüyorlar. Tamamen tatil modunda olan Aubrey, beyaz bir yular, güneş gözlüğü ve desenli pantolon giyerken, Ryan ise beyaz bir tişört, güneş gözlüğü ve beyaz fötr şapka giyiyor.

Çift, tatillerinin başka bir yerinde, sahilde dolaşırken şehrin yerel manzaralarını seyrederken de görüldü.

Çift muhteşem manzarayı seyrederken, Aubrey siyah çiçekli bir elbise, güneş gözlüğü ve parmak arası terlik giyerken, Ryan parmak arası terlik ve aynı fötr şapka ile tamamlanan lacivert bir gömlek ve şort kombinasyonu giydi.

Ryan ve Aubrey’nin romantik kaçamağı, New York’taki Tribeca Film Festivali’nde bir çift olarak kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktıktan sadece üç hafta sonra gerçekleşir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336660/ryan-seacrest-and-girlfriend-aubrey-paige-turn-up-the-heat-in-ibiza?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir