Ryan Seacrest, “Utanç verici” Idol Gardırop Arızasını Paylaştı


Ryan Seacrest en sondan daha fazlasını ortaya çıkardı kazanan amerikan idolü 22 Mayıs’ta gösterinin sezon 20 finali sırasında.

Ev sahibi, 22 Mayıs sezon finali sırasında evdeki izleyicilerin pantolonunun altında ne ile çalıştığını görebildikleri için “utanç verici” bir gardırop arızası yaşadığını itiraf etti.

23 Mayıs’ta yayınlanan bölümünde “Görünüşe göre Amerika oy verdi ve çekimde anatomi olduğunu söyledi” diye şaka yaptı. Kelly ve Ryan ile yaşa. “Sadece panik vardı ve değiştirdik.”

Görünüşe göre, canlı şovun başlamasından sonra, uzun süredir stilisti Mil İşaretleri, konuyu değiştirdi. Ryan, “Reklamlara gidiyoruz ve ‘Sana bir şey söyleyebilir miyim? İç çamaşırını değiştirmemiz gerekiyor’ diyor” dedi. Kelly Ripa. “İç çamaşırımı değiştirmemiz gerekiyor da ne demek?” dedim. “

Ve elinde yedek bir çift olmadığı için Miles, Ryan’a kendisininkini teklif etti. 47 yaşındaki oyuncu, “Endişelenme, benimkini aldım” diyor. “İngiliz, bu yüzden daha kısa, daha sıkı olanları var. Dar, elastik iç çamaşırlarıydı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332076/ryan-seacrest-details-embarrassing-american-idol-wardrobe-malfunction?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir