Ryan Reynolds, FX Serisinde Blake Lively ve Çocuklardan Telefon Aldı


Blake Lively, Ryan Reynolds ile 4 Numaralı Bebek Bekliyor

Babamı kontrol ediyorum.

Ryan Reynolds‘ kadın eş blake canlı ve çocukları FX dizisinin 22 Eylül bölümünde tatlı bir kamera hücresi yaptılar Wrexham’a hoş geldiniz. “Free Guy” yıldızı, Wrexham AFC futbol takımının stadyumu Galler’deki Racecourse Ground’u ziyaret ederken, “Buna cevap vermeliyim” dediği bir telefon aldı.

“Merhaba baba, sahadaki haline bak!” Ryan, telefonun kamerasını stadyumda gezdirirken, ailesinin FaceTime görüşmesinde şunları söylediği duyuldu. Video gösterilmezken, Blake’in “Vay canına, bu çok havalı” diye fışkırdığı duyulur.

Ryan, 45-kim kızları James7, Inez5 ve betty2, ile Dedikoducu kız alum-cevap verdi, “Bu çok şaşırtıcı. Bu yeri görmek kelimenin tam anlamıyla duygusal çünkü video akışında çok fazla izledim ve burada olmak ve çimlerin üzerinde durmak…sadece aman tanrım.”

Ziyaret ilk kez Ryan ve Wrexham AFC eş başkanı oldu Rob McElhenney 2021’in başlarında devraldıkları, dünyanın en eski üçüncü profesyonel futbol kulübü olan takımlarının evini COVID nedeniyle bir yıl boyunca uzaktan tezahürat yaptıktan sonra ziyaret edebildiler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347805/ryan-reynolds-gets-adorable-phone-call-from-blake-lively-kids-in-welcome-to-wrexham?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir