Ryan Reynolds, Blake Lively Lösemi Öncesi Savaşan Futbol Taraftarını Destekliyor


Ryan Reynolds ve blake canlı genç bir çocuğun hayatını kurtarmaya yardım etme görevindeler.

Wrexham Association Futbol Kulübü arasında 18 Ekim’de oynanacak maç öncesinde. Deadpool aktör ortakları – ve Blyth Spartans, Ryan 6 yaşındaki Spartans hayranına bir mesaj paylaştı Lelandkim ön Lösemi ile mücadele ediyor.

Bir hayran tarafından paylaşılan videoya “Şu anda bir film çekiyorum ve New York’tayım” diye başladı. heyecan 14 Ekim, “ve sen ve hikayen hakkında biraz şey duydum ve cehennemden geçtiğini biliyorum ve sana küçük bir video göndermek ve düşündüğümü bildirmek istedim. sen.”

Ryan—çocukları paylaşan James7, Inez6, betty3 ve şu anda Blake’ten dördüncü bir çocuk bekliyor—onun ve genç futbol taraftarının çok ortak noktası olduğunu söyledi.

“Senin altı yaşında olduğunu anlıyorum, kızım da altı yaşında ve futbolu sevdiğini biliyorum” diye devam etti. “Bu, seninle benim büyük ölçüde ortak noktamız. Ben de futbolu seviyorum, ancak futbol hakkında benden daha çok şey bildiğine dair bahse girerim çünkü bu konuda biraz yeniyim.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350933/ryan-reynolds-and-blake-lively-support-6-year-old-soccer-fan-battling-pre-leukemia?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir