Ryan Gosling, Margot Robbie’nin Barbie Film Setinde Eşleşen Kovboy Şapkaları: Fotoğraf – Hollywood Life


Ryan Gosling ve Margot Robbie


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: APEX / MEGA

Biz kızlar her şeyi yapabiliriz! Margot Robbie sette takılırken Barbie olarak göz alıcı beyaz bir kovboy şapkasını salladı. greta gerwigmerakla beklenen yeni filmi. Daha iyi olamayacağını düşünüyorsanız, onun yardımcı yıldızı ryan goslingBarbie’nin gerçek aşkı Ken’i oynayan , uyumlu bir kovboy şapkası taktı ve mükemmel bir plastik çift yaptılar! 22 Haziran Çarşamba günü çekilen fotoğraflarda, Margot imzası niteliğindeki uzun sarı saçlarını katletti – şüphesiz ikonik oyuncak bebek rolünü almasına yardımcı olan bir varlık. Sıcak pembe kolsuz kovboy kızı pantolonu giydi, yürürken ve kalp atışı ortak yıldızıyla konuşurken püsküllerle tamamlandı.

Margot Robbie ve Ryan Gosling
Margot Robbie ve Ryan Gosling 22 Haziran 2022’de Barbie filminin setinde. (APEX / MEGA)

Geniş bacaklı, yıldız detaylı çan altları, görünümü daha da dramatik hale getirdi. Ryan, koyu mavi renkte benzer bir kıyafet giydi. Sohbet ederken ikisi de rahatlamış görünüyordu ve ikisi de boyunlarına pembe bandanalar ve stilize beyaz kovboy çizmeleri takmışlardı.

bu Yırtıcı kuşlar yıldız ve Bıçak Koşucusu: 2049 aktör, gıpta edilen projeye bağlı tek büyük isimlerin yakınında değil. Cumartesi gecesi canlı yıldız Kate McKinnon, Alexandra Shipp, Michael Cera, amerika ferrera, Issa Rae, Simu Liu, Hari Nefve Will Ferrell ayrıca süper yüksek profilli oyuncular listesinde. Ve Margot’a göre, rolü üstlenmek göründüğü kadar kolay değil, “çok fazla bagaj… ve birçok nostaljik bağlantıyla geliyor.”

“Ama bununla ona saldırmak için birçok heyecan verici yol geliyor” dedi. moda 2021 röportajında. “İnsanlar genellikle ‘Barbie’yi duyar ve ‘Bu filmin ne olacağını biliyorum’ diye düşünürler ve ardından Greta Gerwig’in yazıp yönettiğini duyarlar ve ‘Ah, şey, belki ben bilmiyorum’ derler. t.’” Para Avcısı güzellik tekrar tekrar herkesin beklediğinden “farklı” olacağı konusunda ısrar ediyor.

Margot, “Merkezin biraz solunda kalan şeyleri seviyoruz” dedi. Hollywood Muhabiri “Barbie gibi bir şey, IP’nin, adın kendisinin, insanların hemen ‘Ah, Margot Barbie oynuyor, bunun ne olduğunu biliyorum’ hakkında bir fikri var, ancak amacımız ‘Her ne iseniz’ gibi olmaktır. düşündüğünüzde, size tamamen farklı bir şey vereceğiz – istediğinizi bilmediğiniz şey.’” Bu, beklenmedik rolleri de dahil olmak üzere Margot için her zaman doğrudur. Tonya Harding ve Sharon Tate. Yine de Barbie onun için özel olarak yapılmış gibi görünüyor.

İlginçtir, komedyen Amy Schumer rol için 2016’ya kadar düşünülmüştü, ancak hiçbir zaman sonuç vermedi ve Margot sonunda nostaljik rolü garantiledi. Filmin 21 Temmuz 2023’te vizyona girmesi planlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/ryan-gosling-margot-robbie-matching-cowboy-hats-barbie-movie-set-photo/

Yorum yapın

SMM Panel