Ryan Gosling, Ken’in ‘Barbie’deki İlk Fotoğrafında Üstsüz Kaldı – Hollywood Life


ryan gosling


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Warner Bros

ryan gosling Barbie ile parti yapmaya hazır! 15 Haziran’da Warner Bros., 41 yaşındaki Ryan’ın Ken karakteriyle ilk fotoğrafını yayınladı. greta gerwigyaklaşan canlı aksiyon Barbie yıldız olan film Margot Robbie itibari karakter olarak. Sadece bu fotoğraftan bile, Ryan’ın Barbie’nin uzun zamandır aşkını oynamak için KESİNLİKLE doğru adam olduğu çok açık.

ryan gosling
Ryan Gosling ‘Barbie’de (Fotoğraf: Warner Bros)

Ryan’ı ikonik bebek olarak hayranlıkla seyrederken bilgisayarınızın başında salya akıtmamaya çalışın. Defter star görüntüde (tabii ki) üstsüz, böylece inanılmaz karın kaslarını ve kaslarını sergileyebilir. Ryan, düğmesiz bir kot yelek ve ona uygun kot pantolonla biraz örtüyor. Ken’in tarzına benzer açık sarı saçları var ve bir çift özel beyaz iç çamaşırı giyiyor.

Ryan, ellerini ceplerine sokarken yukarıya ve yana bakarak seksi bir poz veriyor. Ken olarak karakterde olmak için gerçek hayattaki plastik bir görünümü gerçekten somutlaştırıyor. Yakışıklı bebeğe bu kadar mükemmel bir şekilde hayat verecek biri varsa, o da Ryan Gosling’di.

31 yaşındaki Margot’a Barbie olarak ilk bakış, Nisan ayında CinemaCon’da tanıtıldı. Margot, mavi ve beyaz çizgili kıyafetinden puantiyeli fiyonuna ve tabii ki sarı saçına kadar Barbie ile aynı görünüyordu. Margot ayrıca Barbie’nin pembe ve beyaz deri koltuklarla tamamlanan pembe üstü açık arabasını da sürdü.

Margot ve Ryan’a yıldızlarla dolu bir kadro eşlik edecek. Kate McKinnon, Michael Cera, Issa Rae, Alexandra Shipp, amerika ferrera, Simu Liu, Will Ferrellve Hari Nef. Margot daha önce söyledi THR o Barbie hayranlara beklediklerinden “tamamen farklı” bir şey verecek. Oscar adayı, “Merkezin biraz solunda kalan şeyleri seviyoruz” dedi. “Barbie gibi bir şey, IP’nin, adın kendisinin, insanların hemen ‘Ah, Margot Barbie oynuyor, bunun ne olduğunu biliyorum’ gibi bir fikri var ama amacımız, ‘Her ne düşünüyorsan, biz ‘sana tamamen farklı bir şey verecek – istediğini bilmediğin şey.’ ” Barbie 21 Temmuz 2023’te vizyona girecek.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/ryan-gosling-ken-first-photo-barbie-movie/

Yorum yapın

SMM Panel