Ryan Gosling, Eva Mendes’in Hamile Olduğunu Söylediği Anı Düşünüyor


Eva Mendes, Ryan Gosling’in 1 Numaralı Hayranı Olduğunu Barbie Tişörtüyle Kanıtlıyor

ryan gosling bir sayfa çıkardı Defter bu tatlı sözlerle

bu Barbie yıldız partnerinin anı hatırladı Eva mendes2011 yılında çekimler sırasında tanıştığı Çamların ötesindeki yerona kızıyla hamileliğini anlattı Esmeraldaşimdi 8.

Eva hamile olduğunu söyledi, dedi. GQ 31 Mayıs’ta yayınlanan bir makalede, “Asla geri dönmek istemem, biliyor musun? Kaderim üzerinde bu şekilde kontrol sahibi olmadığım için memnunum, çünkü kendim için hayal ettiğimden çok daha iyiydi. “

42 yaşındaki Ryan, 49 yaşındaki Eva ona o anı beklediğini söyleyene kadar kendisini bir baba olarak tasavvur etmediğini söyledi, ancak daha sonra tam olarak bunu kastetmediğini açıkladı.

Oyuncu, “Yani, onunla tanışmadan önce çocukları düşünmediğim doğru, ama Eva ile tanıştıktan sonra onsuz çocuk sahibi olmak istemediğimi fark ettim,” dedi aktör. “Ve anlar vardı Çamların ötesindeki yer bir aile gibi davrandığımız yerde ve ben artık bunun rol yapmasını gerçekten istemiyordum. Bunun sahip olduğum için gerçekten şanslı olacağım bir hayat olacağını fark ettim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376033/ryan-gosling-reflects-on-moment-eva-mendes-told-him-she-was-pregnant-with-their-first-child?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir