Ryan Dorsey, Naya Rivera’sız İç Yıkıcı Anneler Günü’nü Detaylandırıyor


Dorsey, 2020’de bir boğulma kazasında hayatını kaybeden Rivera’yı haraç olarak sunarken, gittikleri yerleri hatırladı, yemek yedikleri restoranları, tanıştıklarında yaşadığı sokağı ve alışveriş yaptığı dükkânı düşündü. onun çiçekleri.

“Aklım çok fazla flaşla dolaşırken 10 dakika gözümü kırpmadığımı hissettiğim için çıkışımı özlüyorum” dedi. “Bir şeyler hakkında ne kadar çok düşünürsem, inanmak daha zor. İnanılır gibi değil, yine de bunun gerçek olduğuna. Bunun bizim gerçek hayatımız olduğuna ve sanki ondan kurtulmak istercesine göz açıp kapayıncaya kadar başımı sallamam gerekiyor. & gerçekleri bir kez ve herkes için kavrayın. Benim için LA ile ilgili olan şey, sürdüğüm her kilometre gibi, gittiğinden beri canımı yakan bir deneyimin hatırası.”

Daha sonra aklı, Rivera’nın gömüldüğü anıt parka giren cadde olan Forest Lawn Drive’a gitti. Dorsey bunun her zaman “iki yaz öncesinin hatırasını getireceğini” belirtirken, “bundan önceki hatıralar ve oğlumuz için minnettar olmam gerektiğini” de yazdı.

“Bu yüzden zamanım ve konuşmam var ve gözyaşlarımı döküyorum” diye yazdı. “Bizi ayıran aptal şeylerden bahset. Pişmanlıkları ve hayatın nasıl olabileceğini, ama nasıl olduğunu düşünmek. O zaman günüme devam etmem gerekiyor ve… Yapabileceğimiz tek şey bu, devam etmek, devam etmek yapabiliyorken.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330331/ryan-dorsey-details-gut-wrenching-mother-s-day-without-naya-rivera?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir