Ryan Cabrera ve Alexa Bliss, Rock and Roll Düğününde Evlendiler


Koridorda “yolda” yürüyen kim? Neden, bundan başkası değil Ryan Cabrera ve Alexa Mutluluk!

39 yaşındaki müzisyen ve 30 yaşındaki WWE yıldızı, 9 Nisan Cumartesi günü resmen düğümü bağladı, Ryan’ın temsilcisi E! Haberler. Cabrera tarafından sevgiyle “kendini beğenmiş bir s-tshow” olarak tanımlanan olay, çiftin yeminlerini Palm Desert, Calif. İnsanlar.

Düğün günlerinden önce Ryan, yeminlerini herkesin içinde okuma konusundaki endişelerini kısmen de olsa gözleri yaşarmaktan korkarak açıkladı. “Yeminlerimizi yapmaktan bahsediyorduk ve ‘Belki bunu özel olarak yapmalıyız’ dedim” dedi. “Çok ağlıyorum! Elimde değil. Ben o adamım. Durum bu. Duygusalım, bu yüzden su işleri olacak.”

“Gerçek” şarkıcı, yemininin kendisine “bir rüyada” geldiğini açıkladı ve ekledi, “Kontrolsüz bir şekilde ağlıyordum ama yeminleri okuyordum ve ‘Oh, bu iyi bir şey!’ dedim. Bu yüzden gecenin bir yarısı uyandım ve not almaya başladım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326737/ryan-cabrera-and-alexa-bliss-are-married-in-rock-and-roll-wedding?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın