Rutherford Falls Yerli Hikayeleri Nasıl Hayata Geçiriyor?


İster kasabanın arazi haklarıyla ilgili tartışmalar, isterse Reagan’ın Minishonka Kültür Merkezi’nde sergilenen eşyalar aracılığıyla olsun, aktör Dustin MilliganRegan’ın eski sevgilisi Josh Carter’ı oynayan kişi, dizinin yeni izleyicilere Yerli hikayeleri sunmanın önemini vurguladığını söyledi.

Milligan, E! Kaç Yerli Amerikalı’nın geleneksel uygulamalarla modern yaşam arasında bir denge bulmakta zorlandığını da içeren haberler.

Devam etti, “Bence bu hikayeleri tanıtmanın ve bunlara maruz kalmanın harika bir yolu ve sadece kaç farklı sesi, kaç tane farklı sesi göreceğiniz yekpare bir şekilde değil, modern bir akım merceğinde görülmeli. anlatılacak ve hala anlatılacak farklı hikayeler var. Bu çok benzersiz ve parçası olduğumuz için gerçekten şanslı olduğumuzu düşündüğüm bir şey.”

Sezon iki Rutherford Şelaleleri 16 Haziran’da vizyona giriyor tavuskuşu.

(E! ve Peacock, NBCUniversal ailesinin birer parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334518/how-peacock-s-rutherford-falls-is-bringing-indigenous-stories-to-the-forefront?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel