Ruth Kearney Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


theo james ruth kearney


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Theo James bugün çalışan en heyecan verici aktörlerden biri! 37 yaşındaki İngiliz yıldız, ilk çıkışını 2010 mini dizisinde yaptı. Tutkulu Bir Kadınve rolü aldığından bu yana geçen 12 yılda sadece daha başarılı oldu. İlk çıkışlarından biri, 2014’te Four olarak rol aldığı 2014’te geldi. Iraksak popüler Genç Yetişkin kitap serisine dayanan dizi. O zamandan beri, yakın zamanda sergilediği yakın tarihli performansı da dahil olmak üzere çok çeşitli farklı projelerde yer aldı. Zaman Yolcusu’nun Karısı. Kariyerinin çoğu boyunca, ruth kearney ve çift 2018’de evlendi. Romantizmleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.

Ruth bir aktris

Kocası gibi, 32 yaşındaki Ruth da eğlence işinde. İrlandalı yıldız, hem filmlerde hem de TV Şovlarında yer aldı ve bazı önemli kredileri içinde Jess Parker oldu. ilkel ve 2020’lerde Tess Bela Bizi Bulacaktır. En son 2020 dizisinde rol aldı. Sevinci Bulmak, başına IMDb.

Ruth Kearney Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Theo, ‘Zaman Yolcusunun Karısı’ galasında Ruth’a kolunu sarar. (Gregory Pace/Shutterstock)

Theo ve Ruth nasıl tanıştı?

2018’e kadar evlenmemiş olsalar da iki oyuncu 2009’dan beri birlikteydi. Çift, Bristol Old Vic Tiyatro Okulu’nda birlikte bir sınıftayken tanışmıştı. Mart 2020 ile yaptığı bir röportajda, ikisinin birbirlerini ilk kez gördüklerinde oyunculuk egzersizinin ortasında olduklarını açıkladı. Akşam Standardı. Tanıştıklarında “kurbağa olduklarını” söyledi. Bağlantılarının anında olduğunu açıkladı. “Oldukça erken mantıklı geldi,” dedi.

Çift 2018’de dünyaevine girdi.

Yaklaşık on yıl birlikte olduktan sonra, Ruth ve Theo 2018’de düğümü bağladılar. koşuşturma. bu Zaman Yolcusunun Karısı aktör, röportajda onun hakkında fışkırdığı için karısının erken yaşta olduğunu biliyor gibiydi. Akşam Standardı. “O çok iyimser, düşünceli ve eğlenceli” dedi.

Romantizmlerini çoğunlukla gizli tutarlar.

Ruth ve Theo, her ikisi de halkın gözü önünde olmalarına rağmen, ilişkilerini çoğunlukla kendileriyle sürdürüyor gibi görünüyorlar. Ruth, şöhret için değil, kesinlikle oyunculuk için sektörde olduğunu itiraf etti. 2016’da yaptığı bir röportajda, “Bu sektörde ünlü olmak için bulunmuyorum, beni iyi tanıyacakları için işlere gitmiyorum, umarım beni daha ilginç rollere yönlendirirler” dedi. İrlanda Aynası.

Her iki oyuncu da çoğunlukla kendilerine kalırken, Ruth hala ara sıra sevimli fotoğraflarını sosyal medyasında paylaşıyor. o paylaştı sevimli siluetler bunlardan biri Kaliforniya’da sahilde duruyor. Ayrıca Theo’nun Londra’daki bir mağazada kitaplara bakarkenki samimi fotoğraflarını da ona gönderdi. Instagram.

Ruth Kearney Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Theo ve Ruth 2018’den beri evliler. (Gregory Pace/Shutterstock)

Theo ve Ruth’un bir bebeği var

On yılı aşkın bir birliktelik ve üç yıllık evlilikten sonra, Ruth ve Theo’nun ilk doğan çocukları Ağustos 2021’de dünyaya geldi. E! Haberler. Çoğunlukla sessiz kalsalar da Theo, Mayıs 2022 profilinde çocuğu hakkında biraz konuştu: Modaya uygun. Sadece çocuğu hakkında konuşmak istemediğini söylese ve babalığı “karışıklık verici” olarak nitelendirse de, “Seni kesinlikle inanılmaz bir şekilde değiştiriyor” dedi. Baba olmanın onu “çok daha sağlam bir insan” yaptığını söyledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/theo-james-wife-4746604/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir