Rupert Murdoch, Jerry Hall’dan Ayrıldıktan Sonra 4. Boşanmaya Hazırlanıyor


arada bitti Rupert Murdoch ve Jerry Salonu.

Milyarder ve süper model altı yıllık evliliğin ardından boşanıyor. New York Times 22 Haziran’da kararla ilgili bilgisi olan iki kişiyi kaynak göstererek bildirdi. E! Haberler, 91 yaşındaki Murdoch ve 65 yaşındaki Hall temsilcilerinden yorum almak için ulaştı ve herhangi bir geri dönüş olmadı.

Şirketlerinin varlıkları Fox News’i içeren medya patronu ile Jerry arasında bir boşanmanın, hisse sahibi olduğu işletmelerin mülkiyet yapısını değiştirmesi pek olası değildir. NYT ailesinin hisselerinin sıkı bir şekilde yönetilen bir tröstte bulunduğuna dikkat çekerek.

İkili 2016’da Londra’da özel bir törenle evlendi, ardından Rupert tweetlendi“Ne on gün boyunca ne de bir daha tweet atmak yok! Kendinizi dünyanın en şanslı VE en mutlu adamı gibi hissedin.”

Jerry, Rupert’ın düğününde uçuk mavi, çay boyu Vivian Westwood elbisesi giydi. Kızları Elizabeth Jagger ve Gürcistan Jagger olabilireski sevgilisiyle paylaştığı kişi Mick Jagger, onun nedimesi olarak görev yaptı. (İkisi de çocukları paylaşıyor Gabriel Jagger ve James Jagger.)
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335421/rupert-murdoch-set-for-4th-divorce-after-breakup-from-jerry-hall?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel