RuPaul’un Lüks Beverly Hills Malikanesinin İçine Adım Atın


içeri gir RuPaul’Malikane bebeğim.

bu RuPaul’un Drag Yarışı ev sahibi kısa süre önce eşine ve eşine kapıları açtı Georges LeBar’için muhteşem Beverly Hills malikanesi Mimari ÖzetOpen Home serisi. Ve 16 Mayıs videosu, Ru’yu çevreleyen ihtişam hakkında tam bir fikir veriyor; Kısa mesafeli araba yarışı sahnede ve evde.

Beklendiği gibi, bir disko odası da dahil olmak üzere belirli bir temaya göre düzenlenmiş odalara sahip evin içinde harika dokunuşlar var.

RuPaul odanın tavandan sarkan 26 disko topunu gösterirken “Müziği seviyoruz ve dans etmeyi seviyoruz” dedi ve “yukarı geldiğimde hep kokteyller, danslar diyen bir yer vardı, bu artık olmuyor. bu yüzden evimizde bir diskoya ihtiyacımız olduğuna karar verdik ve işte bu kadar.”

Ancak, 62 yaşındaki “Hollywood Regency Dorothy Draper’dan ilham alan şömineye” ek olarak, duvarları diskonun en ikonik yüzlerinden bazılarıyla sıraladığı için, harikalık burada bitmiyor. Billie Tatil, Grace Jones Ve Diana Ross.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374546/step-inside-rupaul-s-luxurious-beverly-hills-mansion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir