RuPaul’s Drag Race 15. Sezonun Oyuncularıyla Tanışın


Potansiyel kazananlarla tanış bebeğim.

15. sezonun oyuncu kadrosu RuPaul’un Drag Yarışı6 Ocak 2023’te gösterime girecek olan , burada ve bahisler hiç bu kadar yüksek olmamıştı. 16 kraliçe, franchise tarihindeki en büyük büyük ödül olan 200.000 $ için yarışacak.

Bu sezon rekabeti etkileyen tek büyük değişiklik de bu değil.

Şov, önümüzdeki sezon için MTV’ye gidiyor ve Emmy ödüllü şovun üçüncü evi oluyor. (bir ile sekiz arasındaki sezonlar Kısa mesafeli araba yarışı Logo’da yayınlandı, dokuzdan 14’e kadar olan sezonlar ise VH1’de yayınlandı.)

MTV aynı zamanda ev sahibi olacak RuPaul’un Drag Yarışı: Untucked—ve izlemek hakkında ne derler bilirsin çözülmüş tam istiyorsan Kısa mesafeli araba yarışı Öykü.

Peki, taç için yarışan kraliçeler kimler?

Oyuncu kadrosu, TikTok’ta kendilerine isim yapmış bir avuç kraliçe de dahil olmak üzere, tüm farklı drag geçmişlerinden oyuncularla dolu ve bunların arasında, dünyanın ilk tek yumurta ikizi yarışmacıları da var. RuPaul’un Drag Yarışı Tarih.

Yarışmacılardan bazılarının sezonların geçmişinden gelen kraliçelerle çok özel bağlantıları da var. Bosco ve Kerri Colby itibaren Kısa mesafeli araba yarışı 14. sezon


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358120/meet-the-cast-of-lessigreaterrupaul-s-drag-racelessigreater-season-15?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir