RuPaul’s Drag Race 15. Sezon 90 Dakikalık Bölümlere Geri Dönüyor


eğer izlemiyorsan çözülmüşhikayenin yalnızca ⅕’sini alıyorsunuz.

Bunun nedeni, aşağıdaki RuPaul’un Drag Yarışı 15. sezon prömiyerinin ardından, yeni ağı MTV, bölüm uzunluğunu tipik 90 dakikadan kısaltmaya karar verdi. çalışma süresi 60 dakikaya. Ancak, tüm bunlar değişmek üzere.

“Hazır olun, yarışçılar” şov, hayranları 9 Şubat’ta hazırladı. instagram postalamak. “Kısa mesafeli araba yarışı 10 Mart Cuma 8/7c’de MTV’de başlayacak 90 dakikalık bölümlere geri dönüyor.”

Değişikliğin yürürlüğe girmesinden önce hala bir aylık bölümlerin yayınlanmasına rağmen, haberler uzun süredir hayranlar için hoş bir sürpriz. RuPaul’un Drag Yarışı 2018’de VH1’de 10. sezondan beri 90 dakikalık bölümler yayınlıyor.

MTV, yeni diziye uyum sağlamak için ilk bölüm uzunluğunda değişiklik yaptı WeHo’nun Gerçek Dostları. belgesel dizisi yıldızları Brad Goreski, Todrick Salonu, Curtis Hamilton, Dorión Renaud, Jaymes Vaughan Ve Joey Zauzig ve arasına yerleştirildi Kısa mesafeli araba yarışı Ve çözülmüş yeni LGBTQ+ izleyicileri çekmek için bir hareketle (şu anda net değil çözülmüş daha uzun bölümler devam ettiğinde hemen takip edecek).

Böyle üzgün hayranlardan biri aktördü ve RuPaul’un Gizli Ünlü Drag Yarışı yarışmacı daniel franzese. “İkisine birden sahip olamaz mıyız? Neden hep uzay için savaşıyoruz?” diye sordu twitter İlk haberin ardından 6 Ocak. “Ne kadar gülünçlük yeniden gösterimler, hava gibi soluduğumuz, bizden aldığınız o berbat yarım saat için mi yaşayacak?”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364451/lessigreaterrupaul-s-drag-racelessigreater-season-15-is-returning-to-90-minute-episodes-following-fan-uproar?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir