Rumer Willis Los Angeles’ta Hastane Ziyareti Sırasında Bebeğinin Yumruğunu Tutuyor: Fotoğraf – Hollywood Life


rumer bebek yumruğu


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Annemi bekliyorum! Ev hanımı yıldız Rumer Willis34 yaşındaki kadın, Salı günü Los Angeles’taki doktorun muayenehanesinden çıkarken büyüyen hamile karnını kucaklarken sevimli görünüyordu. Rumer, bir çift siyah tayt ve uzun kollu bej bir bluz giyerken rahat ama şık görünüyordu. 34 yaşındaki görünüşünü uyumlu krem ​​rengi bir süveter, siyah süet Birkenstock terlikler ve beyaz mürettebat çoraplarıyla tamamlamayı ihmal etmedi. Hastanenin otoparkında yürürken, ilk bebeğini bekleyen Rumer’in keyfi yerinde göründü.

rumer bebek yumruğu
Rumer Willis, 24 Ocak’ta Los Angeles’ta bebeğini dışarı çıkardı. (BACKGRID)

Doktorun randevu gezisi, esmer güzelin gittikten sadece bir ay sonra geliyor. instagram 20 Aralık 2022’de hamile olduğunu açıklayacak. Siyah beyaz fotoğraflarda erkek arkadaşı, Derek Richard Thomas, hanımı kulaktan kulağa sırıtırken bebeğini büyük bir öpücükle yumruklarken görülüyor. Rumer, Noel tatilinden birkaç gün önce gönderiye sadece büyüyen bir bitki emojisi yazdı.

Haberi paylaştıktan kısa bir süre sonra annesi, Demi Moore60, paylaşmak için kendi Instagram hesabına gitti. aynı fotoğraf kendi özel yazısı ile. “Ateşli, çılgın, çılgın büyükanne çağıma giriyorum,” Hayalet yıldız, kızının kullandığı emojiyle birlikte gönderiye altyazı ekledi. Daha sonra, 21 Aralık’ta Demi bir paylaşımda bulundu. grup fotoğrafı tüm kızıyla birlikte Rumer’in doktor randevusunda. “Küçük nibblete merhaba demek!! Senin adına çok sevindim tatlı Rumer’im. Anneliğe giden yolculuğunuza tanık olmak benim için bir onur ve bu bebeği dünyaya kabul etmek için sabırsızlanıyorum!”, 60 yaşındaki kaleme aldı. Demi ve eski kocası, Bruce Willis67, üç kızı paylaşıyor: Tallulah28 ve izci willis31 ve Rumer.

Daha yakın bir tarihte, 8 Ocak’ta Rumer ve Derek, bebek haberini duyurduklarından bu yana ilk kez birlikte Los Angeles’a çıktılar. Çift, el ele tutuşurken görüldü, Rumer ise yukarıdakine benzer bir bakış attı. İki hafta önce erkeğiyle Los Angeles’tayken (bkz. fotoğraflar burada), Önümüzde ne var yıldız bir çift tayt, tüylü bir bisiklet yaka süveter ve 24 Ocak’tan itibaren aynı Birkenstock’ları giymeyi seçti!

Bu çocuk, 2000 yılında boşanan Demi ve Bruce’un ilk torunu olacak. Elbette Moore-Bruce ailesi, Rumer’in hamileliği konusunda çok heyecanlı ve sosyal medyada bu konuda çok ses getirdiler. Rumer’in kız kardeşi Scout bile 20 Aralık’ta Instagram’da paylaştı. duyuru fotoğrafı özel bir mesajla. “Ateşli, çılgın, çılgın Scout Teyze dönemini başlatıyorum @rumerwillis ve @derekrichardthomas’a yeni en iyi arkadaşımı birlikte yarattıkları için teşekkür ederim,” diye tatlı fotoğraflara altyazı ekledi.

Rumer ve Derek bir Instagram ile ilişkilerini doğruladı fotoğraf çekimi 15 Kasım 2022’de, ilk bebeğine hamile olduğunu açıklamasından bir aydan biraz daha uzun bir süre önce. Müzisyen ve kız arkadaşı 2022 yazında çıkmaya başladılar ve o zamandan beri birbirlerinden ayrılamazlar. Heyecanlı anne adayı, kişisel hamilelik rutinini paylaşmak için kısa süre önce 13 Ocak’ta Instagram’a gitti. “Hamile olduğumu öğrenir öğrenmez sağlık açısından yaptığım ilk şeylerden biri, yiyeceklerden losyonlara, yağlara, içeceklere ve özellikle vitaminlere kadar vücuduma ve vücuduma neler koyduğuma bakmak oldu.” siyah beyaz yazdı Fotoğraf bebek yumruğunun. “En az malzemeyle bulabildiğim en doğal şeyleri bulmak istedim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/rumer-willis-baby-bump-hospital-visit-la-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir