Rumer Willis, Demi Moore ve Emma Heming ile Bebek Duşu Yaptı: Fotoğraflar – Hollywood Life


rumer willis demi moore


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Willis ailesi, ortasında çok şeyle uğraşıyor. Bruce Willis’in bunama teşhisi, ancak 12 Mart’ta kutlama yapmak için sebepleri vardı Rumer Willis’ bebek duşu. Etkinlikten fotoğraflarda, burada görebileceğiniz, Rumer, büyüyen yumruğunu dar, omuzları açık beyaz bir elbiseyle sergilerken büyüleyici görünüyordu. Onun annesi, Demi Mooreve üvey anne, Emma Heming Willis, kutlamaya yardımcı olmak için her ikisi de hazırdı. Kadınların dostane bir ilişkisi var ve tek başlarına ve Rumer ile mutlu bir şekilde fotoğraf çektirdiler.

Tabii Rumer’in ablaları da hazır bulundu. Büyük bir grup çekimi için poz verdi. izci willis Ve Tallulah Willisüçlünün üvey kız kardeşleriyle birlikte, Mabel10 ve Evelyn8. Bu Rumer ve erkek arkadaşı, Derek Richard Thomas’ın, birlikte ilk çocuk ve ailesi bu tatlı duş için her şeyi yaptı! İkili, Aralık 2022’de hamile olduklarını duyurdular ve bebek duşundan başka bir tatlı karede Derek, Rumer’ın bebeğinin poposunu öperken görülebiliyordu.

rumer willis demi moore
Rumer ve Demi, duştan bir hafta önce bir defilede. (Mat Baron/BEI/Shutterstock)

Rumer ve ailesi, baba Bruce’un sağlık sorunlarının ardından birleşik bir cephe oluşturdukları bu günlerde her zamankinden daha yakın görünüyorlar. Mart 2022’de aile, Bruce’un beyin hasarı nedeniyle genellikle konuşmayı etkileyen bir durum olan afazi teşhisi konması nedeniyle oyunculuktan emekli olacağını duyurdu. Ancak yaklaşık bir yıl sonra, Şubat 2023’te, oyuncunun semptomlarının kötüleştiğini ve kendisine frontotemporal demans teşhisi konduğunu doğruladılar.

Rumer’in ebeveynleri (Demi ve Bruce) 2000 yılında boşanmış olsalar da Demi, bu zorlu dönemde Bruce, Emma ve tüm ailenin kararlı bir destekçisi olmuştur. Ailenin konuyla ilgili tüm açıklamalarının paylaşıldığı paylaşıma kendisi de dahil oldu. Aile, Şubat ayında “Bruce’un afazi teşhisini 2022 baharında duyurduğumuzdan beri Bruce’un durumu ilerledi ve artık daha spesifik bir tanımız var: frontotemporal demans (FTD olarak bilinir),” diye yazdı aile Şubat ayında. “Maalesef iletişimle ilgili zorluklar semptomlardan yalnızca biri. Bruce’un karşı karşıya olduğu hastalık. Bu acı verici olsa da, sonunda net bir teşhise sahip olmak bir rahatlama.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/rumer-willis-baby-shower-demi-moore-emma-heming-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir