Rudy Farias’ın Hikayesi: Evde “Beynini Yıkamış”, Asla Gerçekten Kayıp Değil


Farias ayrıca her iki medya kuruluşuna da annesinin ona cinsel tacizde bulundu.

KRIV’e “Kendini bana veya onun gibi bir şeye zorlamadı” dedi. “Gidip bir tecavüz kiti almam veya polise şikayette bulunmam gereken bir şey olmazdı. Asla böyle bir şey olmazdı. Sadece beni gerçekten rahatsız eden şeyler ve yaptığının sağlıklı bir şey olup olmadığını anlamak için herhangi bir referansım veya başka insanlarım yoktu.”

Annesiyle normal bir ilişkisi olup olmadığı sorulduğunda, Farias, “Tüm bunlardan sonra değil. Yaptığı onca şeyden sonra değil ve dürüst olmak gerekirse, onunla bir ilişki istemiyorum” dedi.

Polis Teğmen Zamora, 6 Temmuz’da Farias’ın mağdurların hizmetleriyle bağlantılı olduğunu, bu nedenle iyileşmesine yardımcı olacak kaynaklara sahip olduğunu, ancak onunla yaptıkları görüşmeye göre herhangi bir cinsel istismar iddiasının bildirilmediğini söyledi. Eğer bir açıklama yapılırsa soruşturmaya devam edeceğiz” dedi.

O sırada Zamora, Harris İlçe Bölge Savcılığının HPD’nin devam eden soruşturmasının nihai sonucuna kadar suçlamada bulunmayı reddettiğini kaydetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380821/the-baffling-story-of-teen-rudy-farias:-%22brainwashed%22-at-home-and-never-missing-amid-8-year-search?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir