Roughhousers ‘Posie Bites’ Videosu Çocuklarınızın Yeni Favori Şarkısı – Hollywood Life


Yeni şarkı “Posie Bites” deki başlı başına tot gibi kabadayılar seni çiğneyecek ve asla bırakmayacak. Grubun en son kurgusu (ısırık?) – televizyon ve film efsanesi Gri DeLisle ve Eddie Clendening Broadways’in Milyon Dolar Dörtlüsü – Eddie’nin “kolunuzu bükecek / saçınızı çekecek / sizi iç çamaşırınızdan yakalayacak” bir terör olan Posie unvanı hakkında bir hikaye çevirdiğini görür. Tüm bu süre boyunca, Gray herhangi bir dişçi kabusuna neden olacak bir çift dişi takarak dans eder.

“Posie Bites”, arabayla gidiyor olsanız da, The Roughhousers’ın neden arabanın stereosunda çalması gerektiğini gösteriyor. Viva Las Vegas ya da çocukları yaz kampına götürmek. Müzik olağanüstü, Eddie’nin tığlığı (hem Broadway’de hem de grubu Blue Ribbon Boys’un bir parçası olarak bilenmiş) ve Grey’in dinamik sesi sayesinde. Roughhousers ayrıca yeraltının bazı devleriyle de övünüyor: Deke Dickerson (Ecco-Fonics), Carl Sonny Leyland (Big Sandy ve The Fly Rite Boys), Murry Hammond (Eski 97’ler) ve DJ Kemik Freni (X ve The Knitters’ın kurucu üyesi.)

Roughhousers 'Posie Bites' Videosu Çocuklarınızın Yeni Favori Şarkısı – Hollywood Life
(Robyn Von Swank)

Grey’in vokalleri “Posie Bites”te olmasa da ünlü seslendirme sanatçısı (Scooby-Doo, Simpsonlar, Batman) “Azucar”, “Baby Brother” ve “Princess Mike” gibi parçalarda parlıyor – ikincisi yakında çıkacak albümlerinin başlık parçası.

Eddie, “Roughhousers, pandemi karantinalarının sefaletinden ve can sıkıntısından doğdu” diyor. HollywoodLife. “Bütün bunları bir kenara bırakıp aptal olabilmek, bir süre çocuk gibi davranıp düşünmek. Günü bu kadar ciddiye almayı bırakıp, sümükler, uzaylılar, huysuz bir kız kardeş ya da her neyse hakkında bir şarkı söyleyebilmek, çok güzel, çok ihtiyaç duyulan bir yayın için yapılmış.”

Eddie yaklaşan gelişmeleri paylaşıyor Prenses Mike albüm, Gray ve o köklere/Amerikan sesine neden çekildiklerini ve bu müziğin çocuklar ve “kalpteki çocuklar” için neden mükemmel olduğunu anlatıyor.

Roughhousers 'Posie Bites' Videosu Çocuklarınızın Yeni Favori Şarkısı – Hollywood Life
(Neuman Mannis)

HollywoodLife: “Posie Bites”, 7 Ekim’de piyasaya çıkacak olan yeni albümünüzün son single’ı. Tamamen orijinal, her yaştan müzikten oluşan bir albüm yazarken en büyük zorluk neydi?

Eddie: Bence The Roughhousers için en büyük zorluk, her zaman klasik Rock & Roll müziğinin hala taze ve heyecan verici hissettirmesinin yollarını bulmaktır. Özellikle amaç tüm nesillerin kulaklarına hitap etmek olduğunda. Bu grubun başlangıcından beri, sevdiğimiz eski sanatçıların seslerini alıp çocukların bağ kurabileceği ve eğlenebileceği saçma sapan temalara uygulamak istediğimizi biliyorduk. Gray, çocuklarıyla takılırken komik anları ve şakaları yakalamak ve onları müziğe ayarlayabileceğimiz akılda kalıcı kancalara dönüştürmek konusunda harika.

Diğer taraftan, bu albümü kaydederken en keyifli anlardan biri hangisiydi dersiniz? Bir an kıkırdamalar olduğunu hayal ediyorum (en azından öyle umuyorum.)

Kesinlikle, The Roughhousers pandemi kilitlenmelerinin sefaletinden ve can sıkıntısından doğdu. Tüm bunları bir kenara bırakıp aptallaşabilmek, hareket edebilmek ve bir süre çocuk gibi düşünebilmek. Günü bu kadar ciddiye almayı bırakıp sümükler, uzaylılar, huysuz bir kız kardeş ya da başka bir şey hakkında bir şarkı söyleyebilmek, çok güzel, çok ihtiyaç duyulan bir yayın için yapılmıştı.

Albümde yeraltı dünyasının ağır topları Deke Dickerson, DJ Bonebrake, Murry Hammond ve Carl Sonny Leyland yer alıyor. Sizi bu alt-country/roots rock’n’roll sound’una çeken ne oldu?

Pekala, Gray ve ben bu Roots/Americana dünyasında uzun süredir varız. Bu yüzden bu adamlara hepimiz arkadaş ve bazen grup arkadaşı diyebileceğimiz için şanslıyız. Bu projenin yürümesinin tek yolu arkadaşlarımızın yardımıyla oldu. Odada birlikte rahat, profesyonel ama aynı zamanda gülmeyi ve iyi vakit geçirmeyi bilen insanların olması önemlidir. Denediğimiz müzik tamamen hissetmekle ilgili. Eğer gerçekten eğlenmiyorsak, şarkıların başladığı andan itibaren belli olacak. Sanırım bir araya geldiğimiz her parça, bu uyumun ve hepimizin bunu yaparken eğlendiğimizin açık kanıtını gösteriyor.

Bir Roughhouser hayranını nasıl tanımlarsınız? Mesela, ne tür bir dinleyici bu albümü önceden kaydetmeli?

Bunun zor bir soru olduğunu biliyorsun. Herkesin bizi duymasını ve hayran olmasını umduğumuzu söylemek pek de yardımcı olmuyor. Ama bu gerçekten nihai hedefti. Dolayısıyla seslerin ve şarkıların çeşitliliği. Bir şey olursa, umarım hayranlarımız çocuktur, kelimenin tam anlamıyla olmasa da, kalpten çocuklardır. Sadece herkesin aptal olup iyi vakit geçirmesini sağlamak istiyoruz.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/the-roughhousers-posie-bites-video-song-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir