Rosie O’Donnell’in Kendi Rolünün Bir Ligi Beklenmedik


Rosie O’Donnell meyilli kutusuna geri adım atıyor – en azından biraz.

Orijinal 1992’nin yıldızlarından biri Kendilerine ait bir lig filminde, O’Donnell, yaklaşan Prime Video serisi uyarlamasında görünecek. Haftalık Eğlenceye.

Filmde Rockford Peach’in üçüncü kalecisi Doris Murphy’yi oynayan O’Donnell, TV şovunda beyzbol sopası almayacak. Bunun yerine, Vi adlı bir bar sahibini oynayacak. Haftalık eğlence sonunda “yolları kesişen Rockford Şeftalilerinin sıcak, sokulgan bir hayranı” olarak [Abbi] Jacobsonyakalayıcı Carson ve yakında onu yörüngesine davet ediyor.”

Ek olarak Geniş ŞehirDizinin merakla beklenen yıldızları Will Graham ile dizinin yaratıcılarından Jacobson D’Arcy Carden, Chante Adams, Roberta Colindrez, Kate Berlant ve Nick Offerman.

Aynı zamanda başrolde olan sevilen filmin galasından 30 yıl sonra geliyor. Tom Hanks, madonna ve geena davis– flama, dizinin “hem ligde hem de lig dışında sahaya doğru kendi yollarını çizerken yepyeni bir karakter topluluğunun yolculuğunun ardından ırk ve cinselliğe daha derin bir bakış atacağını” vaat ediyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337228/why-rosie-o-donnell-s-a-league-of-their-own-role-isn-t-what-you-expect?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir