Roseanne Barr, Sara Gilbert’ı Eleştirdi, Onu Sırtından Bıçakladığını Söyledi – Hollywood Life


Roseanne Barr, Sara Gilbert'ı Eleştirdi, Onu Sırtından Bıçakladığını Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Adam Rose/Abc/Kobal/Shutterstock

Roseanne Barr, 68, durum komedisi yeniden başlatmasının iptali için kimi suçladığını açıklarken sözlerini sakınmadı. ile yeni bir röportajda megyn kelly onun adını taşıyan Sirius XM gösterisiMuhafazakar TV yıldızı, ekrandaki kızına çarptı sara gilbert ve onu kendisine ihanet etmekle suçlayarak dizinin 2018’de zamansız bir şekilde sona ermesine yol açtı. Buna göre Günlük mail, her iki dizide de Roseanne’nin huysuz kızı Darlene Conner’ı oynayan Sara’nın onu sırtından “bıçakladığını” ve defalarca “büktüğünü” söyledi: “Yetmedi beni sırtımdan bıçaklayıp yaptığını yaptı ama sonra her gün talk show’una çıkıp ırkçılığım karşısında ne kadar şoke olduğundan bahsederdi” dedi. Roseanne, Sara’ya “Gösteriyi iptal eden onun tweet’iydi” diyerek devam etti.

O zamanlar, sevilen 1980’ler ve 90’lar komedisi sıfırdan başladığında, Roseanne twitter’da cumhurbaşkanının eski danışmanının yer aldığı ırkçı bir tweet atmıştı. valerie jarrett. Ortaya çıkan tartışma, dizinin tamamen iptal edilmesine yol açtı – ancak komedyen Sara’nın suçlu olduğu konusunda ısrar ediyor.

“Ve sonra tweet attı, ‘Bir oyuncu kadrosu üyesi…’ ırkçı, filan, filan hakkında bir şeyler. Ve yere serildim, ”dedi Rosanne Megyn’e. “Sadece yere serildim. Ve biliyorsun, ama sonunda işimin sahibi oluyor ve tom werner işime sahip olma konusunda onun ortağı oluyor.” Sara merakla beklenen yeniden başlatmanın sorumlu yapımcılarından biriydi. Televizyondaki annesinin tweetlerini “iğrenç” olarak etiketledi ve “hayal kırıklığına uğradığını” söyledi. kendi tweeti.

Roseanne Barr ve Sara Gilbert
Adam Rose/Abc/Kobal/Shutterstock

Roseanne televizyondaki kızını kariyerini mahvetmekle ilk kez suçlamıyor. “[Sara] O tweet ile şovu ve hayatımı mahvetti” dedi. Washington post Ancak, devam eden değişkenliğe rağmen bir kaynak bize Sara’nın komedyenle ekranda geçirdiği on yıl boyunca geçirdiği güzel günleri hatırlamaya çalıştığını söyledi.

Sara Gilbert ve Roseanne Barr
Broadimage/Shutterstock

“[Sara] Roseanne’i geçen yıl içinde olanlar yerine birlikte geçirdikleri tüm güzel zamanlar için hatırlamaya çalışıyor,” dedi içeriden biri HollywoodLife Mart 2019 raporuna ÖZELDİR.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/roseanne-barr-sara-gilbert-stabbed-back/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir