Ron Funches’ın Annesi Yağma Karakterine Nasıl İlham Verdi?


Çoğu kısım için, Ron Funches sadece kendisi olmak yağma. Ama Howard’ın karakterini Molly’ye verdiği sahneler için (Maya Rudolf) doğru, onun annesi oluyor.

Komedyen E’ye, “Annem sadece sahip olunması gereken iyi bir arkadaş, hayatınızda olması gereken iyi bir insan ve onun sizin için orada olduğu gerçeği” dedi. Haberler. “O her zaman senin arkanda ve senin için olumlu.”

Ve bu tam olarak Molly’nin ve hatta asistanı Nicholas’ın (Joel Kim Güçlendirici)— tarafından oynanan teknoloji CEO’su kocasından sonra ihtiyacı var Adam Scott, onu yarı yaşında bir kadınla aldatır. Bunun da ötesinde, Ron’un annesinin de iyi olduğu BS’sinde onu aramaktan korkmayan birine ihtiyacı var.

Ron, “Hayatında bir şeyler olup bitiyorsa ve bunu görürse,” dedi, “bu konuda açık sözlü olacaktır.”

Ve evet, kulağa kötü geliyor çünkü kimse eleştiriden hoşlanmaz ama Ron’un dediği gibi, “Sana gerçeği söylemek için bir arkadaşlığı riske atmaya hazır.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336308/how-ron-funches-mom-inspired-his-loot-character?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir